SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spawareczka wychodzi z krzaków

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Gratuluję Jesteś wielka

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Jesteś niesamowita. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
jestem w ogromny szoku, podziwiam i gratuluję

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Na początku myślałam, że sobie żartujesz z tym ultra maratonem
Gratuluję ekstra wyniku i podziwiam za wytrwałość

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-05-25 10:24:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Oczy mi wisza na szypulkach z podziwu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371


Ogormne wyrazy uznania i gratulacje!!!

Udowadniasz, że niemożliwe jest możliwe

Że nie ma granic niedopokonania i jesteśmy o wiele więcej znieść niż nam się wydaje.

Szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
I gdzie ta fotorelacja, Spawareczko? Nie frustruj no....

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa i gratulacje. Mam nadzieję, ze jeszcze niejednokrotnie dostarczę sobie i zainteresowanym podobnych emocji

W niedzielę po biegu popełniłam mały basen. W poniedziałek skoro świt wyruszyłam na szkolenie, z którego wróciłam wczoraj w nocy (miedzy innymi dlatego nie miałam kiedy przysiąść nad relacją, poza tym, Organizatorzy obiecali zdjęcia dopiero na dziś), wpadło trochę spacerów (szliśmy po szkoleniu poczynić suplementację chmielem )
Dziś planuje lekkie rozbieganko i trening z Kettlami.
Wracamy powoli do rzeczywistosci, choć noga pewnie nie "zapoda" jeszcze przez kilkanaście dni.
Pocieszające jest to, ze zasadnioczo moc oddaje mi się po biegu po jakichś 4 tygodniach, wiec szczyt formy powinien być trafiony na Sudecką Setkę ( o ile mnie rwa kulszowa nie sponiewiera jak rok temu )

Raz jeszcze dziękuję bardzo za to, ze jesteście:)

Zmieniony przez - Spawareczk w dniu 2015-05-27 10:26:38

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Co tam słychać? Jak treningi? Coś tu cicho u Ciebie

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głodnej baby dziennik

Następny temat

Zuzka light

WHEY premium