SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spawareczka wychodzi z krzaków

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Dzieki wiekie! Healnae, ja tez ocznie zawilgocona. Na goraca po dekoracji:)


3

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Przeczytałam wczoraj Twoją relację o 2 w nocy jednym tchem, jak powieść sensacyjną, mimo że chwilę wcześniej prawie zasypiałam. Fantastycznie to opisałaś! No i jeszcze bardziej niesamowite jest to, co opisałaś. Dla mnie to jest totalnie kosmiczne i nieosiągalne co robisz i cieszę się bardzo, że jesteś tutaj i piszesz dla nas i to w taki sposób. Po raz kolejny wielki ukłon w Twoją stronę i podziw. Monia, dla mnie jesteś mistrzem na tym forum, bezapelacyjnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
To co robisz jest niesamowite, podziwiam Cię jesteś jak super bohater normalnie i jeszcze tak pięknie opisujesz swoje zmagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73497
podziwiam , w ogole jak tak można :), opis rewelka, jednym tchem przeczytane

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
GRATULACJE!!!!

Jesteś inspiracją, jesteś niesamowita!

Już się nie mogę doczekać na relację z tych 240km...

Dla Ciebie granice nie istnieją!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie gratulacje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Dziękuję wszystkim raz jeszcze. Wasze słowa to dla mnie motywacja i inspiracja

delfinka
GRATULACJE!!!!

Jesteś inspiracją, jesteś niesamowita!

Już się nie mogę doczekać na relację z tych 240km...

Dla Ciebie granice nie istnieją!



Delfinko.. ja nie wiem, czy za rok, czy za dwa... granica wciaż sie przesuwa. Wiem, ze kiedyś to nastąpi, ale musze poczekać aż głowa zaakceptuje tę dwójkę z przodu i ze zbioru marzeń przesunie do zbioru celów. Kiedy to nastąpi - nogi poniosą. Na tę chwilę nie jestem w stanie sobie jeszcze tego zwizualizować



Link do krótkiego dokumentu o dziewuszce, która wygrała w tym roku B7S na 240 km. Mały - wielki człowiek. Bardzo skromna i pracowita dziewuszka. Jeśli ktoś szuka najszczerszej motywacji w najprostszym wydaniu, warto poświęcić chwile -




Zmieniony przez - Spawareczk w dniu 2015-07-19 22:51:25
1

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Myśl zakiełkowała, myśl zostanie rozwinięta

A kiedy? Czy to ma znaczenie? Ważna jest droga, która do celu i spełnienia marzeń nas prowadzi. Im dłuższa i bardziej kręta tym bardziej satysfakcjonująca.

Ja się stąd nigdzie nie wybieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tych emocji, myślę że coś takiego nie było mi dane. Wiem jedno, żal mi, że nie mam odwagi na coś takiego Ogromne brawa !
1

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Spawareczka, widziałaś ten filmik?



1

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głodnej baby dziennik

Następny temat

Zuzka light

WHEY premium