SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732178
A juz sama nazwa KSW, rozwiniecie tego skrotu, raczej przeczy temu co najczesciej teraz widzimy. Pierwsze UFC to byly wlasnie takie konfrontacje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo ten sport jako dyscyplina ewoluuje itp itd ...treningi przekrojowe , adaptacja tego co "caca" wywalenie tego co "bebe" i w rezultacie wyksztalcenie sie odrebnej dyscypliny ... mma wlasnie ...ale czemu do cholery UFC tak ja okroilo jak ogladam to mam wrazenie ze wszyscy maja tego samego kolcza ( z malymi wyjatkami )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
UFC jest okrojone przez polityków typu John McCain, a nie dlatego żeby "zapasiorom było łatwiej" i tym podobne wymysły... jakby Dana mógł to by pewnie dodał np kopnięcia w parterze ale niestety niewiele ma do gadania. Ale i tak nie jest źle chyba musimy przyznać. A soccery można sobie wciąż pooglądać np w ONE FC.

Boks może bym regularnie oglądał gdyby PRZYNAJMNIEJ walczono w mniejszych rękawicach. Za dużo ograniczeń to i to nudne (dla mnie), mimo to uderzenia rękoma są bardzo ważne w mma/walce. Wolę oglądać ludzi idących na wymianę w MMA gdzie dana sytuacja wymusza na zawodnikach taką walkę, niż wymiany rękoma w boksie gdzie nie mają wyboru, a widzi się że w tym a tym momencie mogliby chwycić czy kopnąć przeciwnika. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ... y

P.S.

politycy to ... a nawet ... i do tego jeszcze ... im w ...

( Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. )




Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2015-11-29 22:52:13
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
przbrnalem prze fb tych panow z wczoraj i musze powiedziec,ze prezentuja bardzo tresciwe i poparte dowodami informacje, tzn wszedzie sa bezposrednie linki do badan itd, a nie ze "ktos tam zbadal i powiedzial".
wiele watpliwosci i obaw zwiazanych z ta dieta rozwiali u mnie.
zrobie drugie podejscie do keto, moze od poniedzialku-robilem raz, ale popelnilem sporo bledow co spowodowalo ch**owe samopoczucie i brak efektow
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4560 Napisanych postów 35825 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263299
łap okejke grind !

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
dziekowac! jestes na tej diecie?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4560 Napisanych postów 35825 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263299
Samuraj

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No bo dieta samuraja jest w porządku. Niektórzy świetnie sobie na niej radzą. To nie moja bajka, ale ma podstawy solidne. W moim całym wywodzie chodziło o, to żeby zdawać sobie sprawę że fakt tego iż dieta samuraja jest wporzo, nie oznacza że inne podejścia są z dvpy.

Znowu zaczynamy dyskusję?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Panie, daj Pan spokój, dodatkowo w poniedziałkowy poranek
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

forma lato