SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Siema placki, dziś się udało 160 bez pasa na luzie z oj**anym twarogiem, że bąki się chciało .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Hej Steven oglądałem kopnięcia Conora i wszystkie ma dobre, oprócz side kicka którego kopie jak noob



od 25 minuty niech się uczy

ale 99% ludzi nie kopie tego perfekcyjnie bo to chyba najtrudniejsze do opanowania kopięcie
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor rzadko wykonuje side kicki, zazwyczaj są to spinning back kicki w korpus czy w głowe, hook kicki, front kicki, spinning heel kicki itp dużo obrotowych kopnięć, które wyprowadza szybko, też switch kicki, dużo wysokich też. Boczne rzadko wyprowadza a jak już to jest to u niego dystansujące kopnięcie głównie jednak ty więcej wiesz ode mnie o bocznych kopnięciach więc niech będzie, że jak noob wyprowadza, na Aldo mu boczne kopnięcia będą zbędne

Wgl Conor rzadko kopie niskie i w korpus typowo, taki ma styl, dużo ma to do tego, żeby nie przechwycić jego kopnięć
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Side kick można zobaczyć raczej wyłącznie na migawkach z treningu bo w samej walce widziałem Conora wykonujacego tą technikę może raz a może wcale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Puar nie ma najtrudniejszych kopnięć ,np wyobrażasz sobie Cro copa walącego side kicki ? w ogóle nie w jego stylu , nie najtrudniejsze- tylko najlepiej opanowane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Warto zwrócić uwagę na próby wykonywania przez Conora side kickow w kolano. Sprytna technika która gdy jest opanowana to dewastuje w momencie pozycji walki przypominającej Lyoto lub Conora względem oponenta. Może byc świetnie markowana zwykłym skróceniem dystansu a przy odpowiednim timingu wchodzi jak nóż w masło. Prezentował ją ostatnio Spider w walce z Nickiem. Zaledwie kilka razy ale było to bardzo płynne. W pewnym momencie dołożył do side kicka markowane wejście w nogi/obniżenie pozycji jak kto woli przechodzące w łokieć bity jakby z podbrodkowego i wyszło to świetnie.



Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-10 21:43:36

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-10 21:44:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ma ktoś te rashe z pondouta za 79ziko? spoko są?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Boczne z doskoku jest trudne do opanowania do perfekcji, takie zwykłe z tylnej nogi to nie. Trzeba przenieść ciężar ciała z tyłu na przód, nie zrobić za dużego tego "doskoku" żeby stać na tylnej nodze przed zadaniem kopnięcia i na końcu jeszcze włożyć biodro. Zrobisz to za daleko do przeciwnika - kopnięcie będzie słabe. Za blisko do przeciwnika - kopnięcie będzie pchnięciem. Przej**ane. W ogóle uczyłem się tego kopnięcia od dziecka z Wejścia Smoka i sobie narobiłem złych nawyków, bym musiał się udać do jakiejś sekcji JKD żeby się porządnie nauczyć, z poprawą błędów itp.
Kopnięcie z pół obrotu jest o wiele łatwiejsze i praktyczniejsze.
I teraz mnie zastanawia, czy jest sens robić je tak jak nakazuje Rogan, że jest to obrót zakończony side kickiem (dlatego to się nazywa turning side kick) czy jednak lepszy będzie krótszy spinning back kick (taki jak np w ostatniej walce Uriaha Halla)? (Mowa o ataku na korpus). Mi się wydaje że w wersja Rogana ma trochę niepotrzebnego pchnięcia, że ten krótszy lepiej przekazuje energię bo szybciej zabiera się stopę z powrotem. Ale mogę się mylić bo jestem noobem.
3

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262


Na niektórych ujęciach Valerianka, całkiem niezle wychodzi..
4

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Bardzo niektórych :d
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium