SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie marnuje energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jakby się opierał o siatkę to by jeszcze mniej marnował Chodzi mi o to, że u Ali nie markuje np, bardzo skupia się na tym jaką on ma nad sobą kontrolę i nie wpływa na kontrolę przeciwnika tak jak np Conor "ustawia pułapkii". Ale nie tylko Conor, bo Werdum tez jest w tym świetny, choć technicznie jego ciosy nie są tak dopracowane jak Reema.

Po prostu zawsze się można do czegoś przyczepić u Aliego właśnie widzę to;) W boksie trochę jego odpowiednikiem jest Haye- świetny bokser, mocny cios, super technika- ale nie składa kombinacji, obserwuje ruchy przeciwnika i uderza.

Gdyby do powyższego dodać ustawianie przeciwnika to byłby bokserem kompletnym. Tu po prostu chodzi o to, że przeciwnik wie, że każdy cios Haye'a/Reema, jest groźny, więc może niejako się na niego przygotować. W przypadku takiego Grigorija Drozda (mój ulubiony przykład intensyfikacji ciosów), nigdy nie wiesz który spośród 10 ciosów będzie mocny- nie będziesz się go spodziewał, i nie zasłonisz się przed nim, bo jeszcze przed chwilą blokowałeś jakis waciany cios i Drozd CHCIAŁ żebyś go zablokował, bo dzięki temu otwierasz mu dojście bombą.

Niemniej to tylko gdybanie i faktycznie nie wiadomo czy by energii Reemowi starczyło na takie zabawy, ale jeśli mówimy o ideale to kontrola przeciwnika jest wg mnie tym co wyróżnia tych najlepszych. Z tym, że zaznaczam że nie chodzi mi o zayebistych, tylko o naprawdę topkę wszechczasów No i intensyfikacja ciosów- to też wg mnie okrutne narzędzie.





To chyba mój ulubiony przykład ever- ale żeby takie coś zrobić trzeba być Royem Jonesem z błyskawicznym refleksem



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-12-30 13:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Wlasnie podałeś przykład Haye ,waga ciężka każdy cios waży ,Reem nie marnuje Energii każdy cios celny ,forma UBER jednak była lepsza ,ale dalej ma j**nięcie ,Reem bije każdy cios żeby zabić ,opróćz leg kicków.

Ali według mnie przeyebie z Werdumem ale złoży Caina mówię ,wam BDB TDD i znakomity klincz i Cain ma problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zgadzam się i o tym mówię. Bicie wszystkich ciosów na zabicie jest swojego rodzaju ograniczaniem się w stójce. Oczywiście można być świetnym bijąc się za pomocą takiej filozofii, jednak nie zmienia to faktu, że najlepszym się nie będzie. Markowanie to nie jest marnowanie energii, to dobrze wykorzystana energia, która sprawnie zaaplikowana otwiera Ci lukę w obronie przeciwnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no prawda prawda u Reema brakuje Jaba a ma 208 zasięgu i jest mistrzem K1, IMO usadzil juniora to pewnie każdego może ciekawe jak wyglądają sparingi Jona z Reemem ,może robi Reema i dlatego jest pewny przejśćia do HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W ogóle uwielbiam rankingi UFC. Przed walką JDS był 2 a Reem 9, Obecnie Reem jest 5 a JDS 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jakie plany na Sylwka? U mnie lipa :/

3

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dremor
W ogóle uwielbiam rankingi UFC. Przed walką JDS był 2 a Reem 9, Obecnie Reem jest 5 a JDS 4



Kowalkiewicz wygrywa z Markos, Markos spada z 7 na 9 (Markos traci pozycję na korzyść m.in. VanZant, która jest po wpyerdolu od Rose), Kowalkiewicz wskakuje na 12

Muszą mieć jakiś wzór na te rankingi, innej opcji nie ma


Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2015-12-30 18:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
praca w sylwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No na bank. Pewnie nawet te wzory mają jakiś sens. Co nie zmienia faktu, że beka- szczególnie w hw. W innych kategoriach matematyka typu A pokonał B, który pokonał C, więc A pokonuje C jest zwodnicza, ale często się sprawdza. W HW nigdy

No, ale to głównie przez zniesienie dopingu - wg mnie za ten bałagan w rankigach są odpowiedzialni głównie Silva i Reem właśnie;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium