SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dla Ciebie pan StevenO. Proszę z szacunkiem wyrażać się o moim kumplu z działu

Przyznaje się, byłem tak wk***iony przebiegiem walki Aldo z Conorem, że przez 4 dni nie wchodziłem do tematu z wynikami gali i do dziś nie czytałem tej g****burzy, która tam zapewne powstała.

Już widzę te zachwyty nad Conorem, o tym jak stworzył przestrzeń, jaki z niego odrodzony Bruce Lee, który wzniesie MMA na wyzyny i odbuduje pozycje JKD, że nikt tak nie potrafi tworzyć martwych pól i zadawać ciosów których nikt nie widzi i że ma najlepszy lewy krzyzowy w kosmosie

Osobiście uważam że po prostu Aldo przegrał walkę atakując w taki sposób jak zaatakował ( czego wcześniej nigdy nie robił) i, że doszło do tego w wyniku gier psychologicznych Conora, które jednak zadziałały ( i tutaj trzeba Conora pochwalić).
Nasz popularny Irlandczyk sie tego spodziewał i skontrował pięknym ciosem. Potwierdził, że jest niezwykle groźnym strikerem z mocnym ciosem i tego mu już nigdy nie odmówię. Za tą kontrę naprawdę musze go pochwalic choć i tak ch**a nie lubię .

Nie ma w sumie co tu dużo się rozwodzić więcej nad tym pojedynkiem. Poszli cios na cios, a że Conor wiedział ze tak może być to był szybszy i trafił. W rewanżu i tak stawiam na Aldo w stosunku 70/30. Moim zdaniem jest lepszym zawodnikiem, po prostu nie zawalczył tak jak zawsze i zrobił błąd którego nie powinien popełnic. Liczę na rewanż, który Aldo należy się jak psu buda i wierzę, że tym razem Aldo będzie bardziej kalkulował. Nadzieja jest. Wiadomo jak było z Juniorem i Cainem ( przykład legenda).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja przyznam nigdy nie widziałem Sivera jak walczy, ale żeby tak chłopaka jechać, bo przegrał kilka walk?

niskich Niemców ,aż tak mało nie ma chyba

Pamiętam tylko jak Drwal się pozytywnie o nim wypowiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Poza tym Siver w tym czasie gdy Conor i spółka zajmowała sie promowaniem gali i treningami zapewne nie próżnował i czai się gdzieś w cieniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
To nie jest Niemiec. To mieszanka idealnych aryjskich genów z gorącą rosyjską krwią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Teraz z dos Anjosem Conor bedzie walczyl, to juz potwierdzone Noolan a jak go Conor pokona to potem z Edgarem, zaloze sie ze zrobia Aldo vs Holloway co bedzie bardzo trudna walka dla Josego, ale wg mnie wygra decyzja, jednak Maxa bym nie skreslal, 10cm wyzszy, swietny striker i zwlaszcza w rundach mistrzowskich moze skonczyc Aldo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jednak Stephens niezle go okopal, jak Aldo zada podobna ilosc kopniec ze swoja moca to naprawdemporuszanie Hollowaya mozr byc mierne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Też uważam że Aldo będzie miał ciężko z Hollowayem. Ale czuję, że po porażce z Conorem nie da sobie odebrać zwycięstwa z rąk i będzie trenował jak szalony. W walce z Conora z RDA stawiam na RDA choć lewego krzyzowego nie wykluczam. Jednak moim zdaniem zapasy zdecydują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
RDA zgwałci Conora na glebie #MarkMyWordsBicz .
Aldo może mieć regres formy od tych kontroli anty, nie myślałem nawet w najgorszych koszmarach, że komisje polecął z tym wszystkim tak serio.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To jak Maia Nelson, ze Nelson dobry na glebie, no niby k***a dobry ale to nie ten poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
W ogóle piórkowa to teraz chyba najlepsza kategoria wagowa. Top 5 sami kosmici:
1. Siver
2.Conor
3.Aldo
4.Holloway
5.Edgar

W tle wciąż mocni Mendes i Lamas, świetny Oliveira, i być może Swanson.

Nie można zapominać również o Lentzu, który rozj**al by Conora
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium