SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jacy wy delikatni, smak nie taki.
tak to jest, jak się ma prywatnego fryzjera od brody

dla mnie bcaa najlepiej do ryja prosto sypać i zapić wodą. rozpuszcza się słabo, zawsze osad zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
jac88
ziumol
wierzcie lub nie ale siadło 235 w lowbarze


graty, a jak z głębokością?


Sporo niżej jak kąt prosty, niemal maksymalna głębokość jaką jestem w stanie zrobic. Zapas był, poszłoby nawet z dupy na łydkach pewnie ale nie wiem chyba aspekt psychologiczny że minimalnie przed max głebokością wyrwałem w górę

Co do BCAA to najlepiej nie wydawać na nie piniędzy :D


Zmieniony przez - ziumol w dniu 2016-01-24 18:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
powiedzieli co wiedzieli

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kąt prosty to ledwo kucnięcie w sumie

jak było tak jak piszesz to graty :) ciężar już solidny.
ja jakiś zastój formy mam :( brak motywacji, siła też w miejscu stoi, parę kg sadła złapałem i to było na tyle xD ogólnie Trójbój siłowy nudny jak sk***esyn jest, od jutra chyba na matę wracam i będę sobie siłkę robił 2x tydz, typowo na siłę na 1 powtórzenie.
Cardio Edgara mi nie potrzebne bo startów nie planuję zgubić parę kg, odświeżyć skilla i budować dalej siłę ;) taki cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Gdyby komuś się nudziło i chciał poczytać ciekawą historię pewnego szejka z Kuwejtu Naifa Al-Sabaha, który 8 lutego 2001 roku zorganizował "najlepszy" turniej wagi średniej Vale Tudo - Shidokan Jitsu - Warriors War 1, to zapraszam do lektury.

Turniej był zorganizowany na zasadzie konfrontacji USA-Brazylia-Kanada kontra Rosja-Kuwejt. Wśród uczestników byli m.in. Carlos Newton, Jose Landi-Jons, Matt Hughes, Dave Menne i Karimula Barkalaev. Sędzią turnieju był dobrze znany "Big" John McCarthy, a announcerem Bruce Buffer. Zamiary były dobre, ale brak profesjonalizmu ze strony organizatora (koszty pobytu i bilety dla zawodników spadły na nich samych), problemy z ważeniem zawodników, sprzyjanie swojemu idolowi Karimula'owi Barkalaev'owi, dołączenie do panelu sędziowskiego gwiazdy Hollywoodu oraz późniejsze pretensje do sędziego Johna McCarthy'ego sprawiają, że było to jedno z najgorszych wydarzeń w historii sportów walki.

http://www.sherdog.com/news/articles/Vale-Tudo-Relics-Warriors-War-99051 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ziumol te 235 to na samej kreatynce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
tak, nie koksowałem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
normalnie to bym nie uwierzył ,ale ,że to jest forum to po chuy mialbyś ściemniać ,lepiej powiedzz jaki ten trening robisz na przysiad ,że takie konkretne żelastwo przeżucasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Yoshi87
Fajna? A kto to jest?


http://www.filmweb.pl/film/Odlotowa dziewczyna-1995-33023

Fajna tylko w tym filmie, ale za to mega kosa.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2016-01-24 20:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Ale odczuje różnice z tym bcaa? Jakie korzyści?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium