SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184577

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Akurat ja mam na mysli państwowe refundacje i finansowania. Z Wośpem mam bardziej problem, że te pieniądze pośrednio idą na cos innego, a to dlatego że państwo robiać bużdżet zakłada kasę z Wośpu i np ucina na służbę zdrowia pare milionów i przeznacza np na wojsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To jest właśnie to co do ludzi nie dociera, że WOŚP to kolejny podatek jaki płacimy/lub nie, ja nie płacęod wielu lat, kiedys jednak wrzucałem za dzieciaka kasę do puszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Panowie, czy ktoś z Was w ogóle miał kiedyś kontakt z finansami szpitalnymi? W większości szpitali, wraz z końcem każdego roku, kończą się już kontrakty na "dodatkowe operacje", bo nie ma kasy na ich przeprowadzenie. A Wy mówicie mi o kupnie sprzętu wartego wielu milionów złotych.

Największa nagonka powinna być na tych sk***ieli z koncernów farmaceutycznych, że pomimo wysokich zysków stale podwyższają ceny leków i sprzętu medycznego.

A co do zbiórek lokalnych, to brzmi fajnie, ale trzeba zwrócić uwagę na jedno - rozgłos całego przedsięwzięcia. Nie ma co się oszukiwać - dawanie kasy na WOŚP jest modne. W przeciwnym wypadku ludzie nie paradowaliby z kurtkami oklejonymi w czerwone serduszka. Przecież są też inne organizacje charytatywne tj. Caritas, które nigdy nie zebrały takich olbrzymich kwot jak WOŚP. A dlaczego? A dlatego, że nie mają takiego rozgłosy, darczyńcy są anonimowi, więc nie każdy chce wyrzucić pieniądze ot tak, dla zasady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zbiórki lokalne maja rozgłos lokalny! I to wystarczy.

Małe zbiórki lokalne, nie nastawione na lans, na tym polu przynoszą większe zyski, bo są zbyt fluktuacyjne, żeby państwo mogło je brac pod uwagę układając budżet.

Nie skvrwiele z koncernów, tylko jeżeli jelenie kupują drogo, to oni utrzymują te ceny.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-12-16 16:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Czy można znaleźć konkretną informację nt. tego, że państwo, układając budżet, uwzględnia zyski z WOŚPu? Zaciekawiłeś mnie tym tematem, ale zastanawiam się, czy aby nie są to kolejne antysystemowe teorie spiskowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Buahahahaha, nie ma takiego info, raczysz kpić. To czysta logika. To tak jakbyś zapytał czy państwo bierze pod uwagę nastroje społeczne i międzynarodowe ustaljąc budżet na wojsko,lol
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dlatego sluzba zdrowia powinna byc prywatna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
o własnie. Sepko, Caritas zbiera w chvj więcej od WOŚP. Skąd masz info że WOŚP zbiera więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Pisząc o Caritasie miałem na myśli lokalne zbiórki, o których pisał OBELX.


A wracając do tego, co wcześniej napisałeś - nie życzę Ci, żebyś kiedykolwiek w swoim życiu stanął przed wyborem bycia "jeleniem", który kupił drogie leki po to, żeby uratować bliską osobę, albo bycia twardzielem, który poświęci zdrowie/życie najbliższych, żeby koncerny farmaceutycznie nie zawyżyły przypadkiem cen lekarstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** zrobił
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium