Larry Wheels niedawno podniósł 347 kg na siedem powtórzeń w martwym ciągu. Idzie jak burza i teraz ustanowił nowy osobisty rekord, w którym to wcisnął sześć razy 85 kg na barki! Na swoim koncie na Instagramie udostępnił film, gdzie pokazuje, jak tego dokonał. Hantle użyte do podnoszenia zostały oznaczone jako 100 kg, jednak Larry zważył je i okazało się, że mają 85 kg. 

Wyciskanie na barki z hantlami o wadze 187 funtów/85 kg! Jest napisane 100 kg, ale zważyłem go i w rzeczywistości waży 85 kg” – napisał Wheels w poście.

Póki co najwięcej na barki podniósł oficjalnie zwycięzca WSM 2017, Eddie Hall. W 2020 roku dźwignął 110 kg. Jednak zarówno Eddie Hall, jak i Larry Wheels wykonali to poza zawodami. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Larry Wheels próbował kilku ciężkich podniesień. We wrześniu podczas wykonywania przysiadów ze sztangą doznał nieprzyjemnej kontuzji nogi i przez większość tego czasu był w fazie rekonwalescencji. 

 

Polecamy również: Larry Wheels doznał kontuzji podczas przysiadu!

Jemu jednak kontuzja niestraszna i mimo nie do końca jeszcze sprawnej nogi, idzie po kolejne personalne rekordy. 26-latek nie boi się ryzyka i mimo kilku niepowodzeń i pobytów w szpitalu nadal podejmuje ryzyko. Czekamy na kolejny rekord!

Komentarze (3)
F1.08

26 lat? Wyglada na wiecej

4
lordknaga

jak piszesz, jemu zamiast 2 mozna bylo by 3 wstawic przed 6 i dalej dla niektorych wygladal by na wiecej %-)

tak samo bylo z jordanem petersem, slyszalem o nim duzo wczesniej niz byl znany z mediow i widzialem jego foty, to myslalem ze z 40+ na karku a sie okazalo ze wtedy byl jeszcze kilka lat przed 30 :-D

2
kinga93

Niektórym naszym zawodniczkom również można by podmienić 2 na 3. Ten sport na poziomie zawodniczym nie odejmuje lat. Ostatnio oglądałam Panią Adę na zawodach w USA.

4