SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bierz owijki, bo to działa dużo gorzej.

War room - dobry film o Bogu i rodzinie, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
bez względu na to co masz pod rękawicą to coś powinno usztywniać nadgarstki, to twoje chyba tej funkcji nie spełni...
fajne są takie żelowe-ja miałem z mastersa rękawiczki żelowe pod rekawice, zakłada się moment i sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
http://www.sherdog.com/fighter/Shamil-Gamzatov-136875

Trenuje u Jacksona, zobaczymy co z niego będzie. Twardy wschodni materiał i dopiero 25 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
pilek
http://www.sherdog.com/fighter/Shamil-Gamzatov-136875

Trenuje u Jacksona, zobaczymy co z niego będzie. Twardy wschodni materiał i dopiero 25 lat.


Kolejny muslim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
.


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie wiem nawet czy muslim, możliwe. Tam w Dagestanie sporo muslimów :-/ Oni zazwyczaj są lepszymi sportowcami, bo prowadzą się dobrze bez nałogów, Ruskich sportowców to niestety wyniszcza i jakby spojrzeć na wyniki to zawsze Ci z terenów Islamskich radzą sobie lepiej.

Jac - baba musi mieć bicho, tricho i plegar co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
delikatnie zarysowane jak najbardziej ;) co za dużo nie zdrowo, stefcia ma idealnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Islamie zakazane jest m.in. picie alkoholu i homoseksualizm, co jest rzeczą pozytywną. Prawda jest taka, że z powodu naszych słabości muslimy nas zwyciężą, a przynajmniej Zachodnią Europę i Skandynawię, ale nie jest mi ich żal. Przynajmniej skończy im się ta polityczna poprawność i gender. Wystarczy spojrzeć jak mają wyprane mózgi http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/573685/szwedzi-oburzeni-nie-chca-polskich-cheerleaderek.

Wiele mówi się o ewolucji kulturowej, obecna kultura Zachodu oparta na gender, poprawności politycznej i socjaliźmie nie ma szans. Po pierwsze coraz mniejsze jest znaczenie rodziny, co sprawia, że przyrost naturalny spada(związki partnerskie, homoseksualizm, rozwód po tym gdy seks się już znudzi), socjalizm wspiera nierobów(w końcu wszystcy dostają po równo, mniejszości zasiłki, bezrobotni zasiłki wszyscy zasiłki, a reszta musi na nich robić), a ta cała poprawność polityczna sprawi, że problemy rasowe i nie tylko rasowe jeszcze bardziej się pogłębią i uderzą w białych heteroseksualnych chrześcijan, czyli uderzą w większość, a mniejszości uzyskają przewagę. Mimo, że wydaje się, że gender, poprawność politycznej i socjalizm mają pozorną przewagę w końcu występują w bogatych, potężnych krajach, to wkrótce spowodują, że te kraje upadną albo mocno się przekształcą, to kwestia czasu. Wcześniej tego w Zachodniej Europie nie było i była silniejsza.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-01-19 21:02:54

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-01-19 21:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agares25
jestem gejjjjjeeem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Agares25
jestem gejjjjjeeem


zapomniałeś dodać, że jeszcze muslimem i alkoholikiem, a tak w ogóle to zoofilem i w ogóle kocham dzieci inaczej. Nie pomawiaj mnie Puar. Skoro nie zgadzasz się z tym co mówię po prostu o tym napisz i uargumentuj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium