Arnold Schwarzenegger zyskał sławę dzięki swojej wyjątkowej karierze w kulturystyce, jako gwiazda filmowa i jako polityk. W życiu stara się zawsze być najlepszym we wszystkim, co tylko robi. Przez 74 lata Arnold zgromadził wiele doświadczeń i dzieli się nimi w swoim biuletynie. W najnowszym z nich ma nadzieję pomóc ludziom wejść w nowy 2022 rok z odświeżonym sposobem myślenia. Arnold opowiedział o kilku motywujących historiach i zachęcił swoich fanów, aby przestali słuchać hejterów. Zwraca uwagę na to, że konieczne jest wzięcie sprawy w swoje ręce. Każdy ma jakiś talent, który pomoże mu osiągnąć swój cel, to tylko kwestia uświadomienia sobie, co to jest i wykorzystania go. Nie ma znaczenia, że ​​inni ludzie w ciebie nie wierzą.

„Chcę opowiedzieć historię Dicka Fosbury, inżyniera, który kiedyś złamał rękę, próbując przeskoczyć krzesło, a następnie zdobył złoty medal olimpijski w skoku wzwyż. Był prawdopodobnie najmniej wysportowanym facetem, ale wykorzystał to, co wiedział, czyli inżynierię, aby znaleźć sposób na pokonanie konkurencji. Dowiedział się, że gdyby wygiął plecy i przewrócił się w określony sposób, nie dotknąłby drążka. Stało się to znane jako styl skoków Flop Fosbury i każdy skoczek wzwyż używa go dzisiaj. Pomyśl o tym następnym razem, gdy ktoś powie ci, że nie jesteś wystarczająco dobry. Każdy z nas zawsze znajdzie sposób, aby jak najlepiej wykorzystać to, co mamy”.

Nie słuchaj nikogo, kto próbuje umniejszyć Twój sukces i nie ma znaczenia, czy jest to mała wygrana, czy wielki przełom.

„Najważniejsze jest, jak zawsze, nie słuchać pesymistów oraz hejterów i dalej walczyć o swoje marzenia. Gdybyśmy wszyscy słuchali innych, którzy powiedzieli nam „nie”, nigdy nie wstalibyśmy z łóżka, a naszym największym osiągnięciem byłoby znalezienie nowego serialu na Netflix. Wystarczy jedno małe zwycięstwo, aby wprowadzić nas na ścieżkę sukcesu, tak jak mówiłem w moim ostatnim biuletynie. Nie czekaj na wielką rzecz, bo możesz czekać w nieskończoność…” 

Arnold zaznacza, że najwięcej nauczył się poprzez sport, ponieważ jak każdy sportowiec miał w swoim życiu pewne niepowodzenia i dzięki pasji potrafił je przezwyciężyć.

„Fosbury mógł zrezygnować, gdy złamał rękę, przeskakując przez krzesło, ale został złotym medalistą olimpijskim. Tyson Fury mógł dalej pić i użalać się nad sobą, ale wrócił do treningu i stał się jednym z największych mistrzów wagi ciężkiej w historii. Jeśli ktokolwiek z was stara się znaleźć pasję w życiu, to poszukajcie inspiracji wśród znanych osób. Nawet w najciemniejszych miejscach na końcu tunelu zawsze jest światło”.

Arnold Schwarzenegger właściwie cały czas mierzył się z hejterami na każdym etapie swojej kariery. Jednak nie przejmował się nimi i konsekwentnie realizował swój plan. Dzięki temu osiągnął sukces i cieszy się ogromną popularnością.

Komentarze (2)
lordknaga

ten arni to umie zmotywowac, ide skakac przez krzesla :-D

6
specnazxd

o Arnold Masonek

0