SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
leje sie tekila, leje sie, leje leje leje!

nie ma za co, Panowie. pamietajcie,ze w razie sporow mozecie mnie zawsze wezwac, a ja Was pogodze i uspokoje nerwy.

oho, musze spadac, ktos w jednym z tematow spiera sie o zapasy Conora. #nadciagam #uszanowankowszystkim #zapasytakiedobre #wow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
gautan

wiadomo,ze jesli by nie bylo popytu na towar X,to bylby on tanszy lub po prostu zniknalby z rynku (co w przypadku lekow jest niemozliwe), stad przyczyniamy sie wszyscy do takich, a nie innych cen. a ze czesto jestesmy zmuszeni,to przeciez inna kwestia, pozostaje nam sobie zyczyc, zebysmy byli jak najrzadziej lub wcale.



No właśnie, nie wybieramy sobie tego czy ciężko zachorujemy więc trochę dziwne te nazywanie "jeleniami" ludzi kupujących drogie leki zamiast walczyć z systemem

A z innej beczki
http://wpolityce.pl/polityka/275244-gigantyczna-kompromitacja-iii-rp-zwyciestwo-sumlinskiego-dziennikarz-niewinny-aleksander-l-skazany-na-4-lata-wiezienia-kto-odpowie-za-prowokacje-przeciwko-komisji-weryfikacyjnej 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To było pokazanie chłodnej perspektywy koncernów. Kvrwa, jakim trzeba byc człowiekiem, żeby myśleć że JA uważam tych ludzi za jeleni. Naprawdę załosne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To może pisz jaśniej a nie sposobem typowego korwinowskiego p******enia po którym zawsze trzeba się tłumaczyć (nie mam na myśli salutowania w stylu Hitlera żeby pokazać co myśli o UE).
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To może kvrwa nie zachowuj się jak typowy leming. Bo pisać jaśniej to mogę do d.ebila. Tak jak inteligentny wyborca nie potrzebuje tłumaczeń o co chodziło jkm-owi, bo wyłapuje cały kontekst i sens wypowiedzi


Idę do Auchana, jak wrócę ma tu być stos postów z bólem dvpy jakim to skvrwielem jestem.

POZDRO!


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-12-16 20:28:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czasami ten "cały sens" wypowiedzi pojawia się dopiero wtedy jak Korwin coś palnie, A DOPIERO potem wyjaśnia to i WTEDY ma to sens. Tak jak z początku o paraolimpiadzie, dopiero później wyjaśniał że w ramach politycznej poprawności media itp. stawiają takie coś ponad olimpiadą pełnosprawnych. Ma trochę coś z głową ale może to przez to ile lat obserwuje świat polskiej polityki.
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
liczylem Puar raczej w odpowiedzi na jakis Twoj klasyk typu "zryj gowno", ale widze, ze Dremora mimo wszystko szanujesz.

no albo sie zrobiles taki lagodny...

Bruce na to patrzy z gory i sie bardzo smuci...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chciałem ale - szabli jak nie było tak nie ma, a Dremor ciągle coś tam trenuje...
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Tez wam na mobilnej wersji rozciąga foty? Od paru dni mi się coś popsuło i w każdym temacie zwezone foto
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium