SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
kiedyś wrzuciłem moją kapele death metalową;)


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-02-05 18:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
pokaż

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No między rockiem ,a metalem kolosalna różnica imo. Teraz najlepsi perkmani to metalowcy w sumie. Uczysz się sam czy u kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Uczyłem się u kogoś na początku, potem sam, a dzisiaj ewentualnie uczę kogoś Jednak stoję w miejscu o tyle, że nie mam czasu na porządna rutynę treningową jak kiedyś, ale chce to zmienić i trochę ruszyć do przodu. To kto jest najlepszy to temat rzeka. Ja chyba najbardziej lubię... Gospelowych gości

Ale generalnie jeden woli oglądać Uderzaczy, inny Judokę a jeszcze inny zapaśnika- w perkusji trochę podobnie

Poza tym metalu też jest od chvja- Doom metal (w chvj ciężko i wolno) w niczym nie przypomina Death metalu (w chvj szybko, i gęsto)- choć oba są zayebiste.


Samemu dla siebie np bardzo lubię grać hip-hop, mimo że na codzień za dużo nie słucham.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-02-05 22:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Only blues, ewentualnie perkusja jazzowa, ale są zblizone do siebie.
Jest garowych z metalu/rocka np. Lombardo, ale to jest już muzyczny klasyk, ciężko o dobre gary, bo to w ch** wymagający instrument. Miałem kumpla który grał na klawiszach i garach, kilka razy usiadłem i powiem jedno, wole ludzi lać w mordę niż grać na perkusji, to pierwsze jest w ch** łatwiejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Był bym ch**em jakbym nie wspomniał o Martinie Drew



Kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie sprecyzowałem, że chodzi mi o prog metalowych, ale faktycznie "kto jest najlepszy" to ciężko stwierdzić w muzyce. Sport łatwiejszy Tak nawet ostatnio myślałem, żeby odsunąć gitarę i kupić jakiś zestaw mały i pobawić się trochę. Ciągnie mnie do perki, a gitara... Hmm... i tak gram bardzo rytmicznie i to mnie chyba najbardziej jara.

HH mówisz... Też lubię muzykę, gdzie można groović, ale jestem zdania, że my powinniśmy grać bardziej po naszemu i odnowić te ludowe brzmienie, żeby coś ciekawego z tego wyszło, a mało kto u nas w Polszy gra po naszemu. Nasze muzyka generalnie b. trudna do zagrania była...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pilek, prog metalowcy są świetni, ale często opierają się na składaniu klocków i czasami feelingu nie ma w ich grze. Co innego jak zrobisz przejście w kosmicznym tempie, a co innego jak zrobi je Colaiuta który oprócz tempa, zrobi to boską dynamiką i dużą amplitudą dźwięku.

Lombardo akurat to bardziej fame niż umięjętnosci. Tzn jest bdb, ale jest mnóstwo lepszych- Richard Christy, Gene Hoglan, Thomas Haake, Kai Hahto. Ten gościu co wstawiłeś mega za to

A ogólnie to Colailuta, Aaron Spears, Tony Royster, Dicenso, Grebb, Chambers no i oczywiście Cezary Konrad- jedyny pałker w Polsce którego można włączyć do top światowego. Jest oczywiście kilu świetnych innych, ale mówiąc światowy mam na myśl naprawdę absolutną elitę.

Generalnie perka świetny instrument, nie do opisania uczucie nakvrwiania zayebistego jammu z kumplem, kiedy wszystko się klei. Ale są tez totalne beztalencia. Miałem takich uczniów co zaklaskać do muzy nie potrafili- nauka takich to więcej jak katorga


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-02-06 07:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dobra produkcja


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium