SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Miocic nie wygodny mocno był, duzo atakow kombinacyjnych, w ogóle nie stał w miejscu, a overeem potrafi stanać jak wlepiony, oby coś wyłapał , bede skakał nad ranem pod sufit w pokoju

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no , ty mówisz o uberze. UndeReem jest całkiem mobilny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Byl bardzo mobilny pod siatka z big footem

Nie no żartuje, w dwóch ostatnich walkach troche lepiej to wyglądalo , ale też struve coz to za wyznacznik

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale to po prostu fakt. Jest mniejszy, więc słabszy i bardziej mobilny. Patrz walka z Royem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie no zgadzam sie, bardziej mobilny jak na reema oczywiście, to za mało by nie zarobić w łeb od bardziej mobilnego jds, mam nadzieje :) :) :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jeśli Reem utrzyma dystans kopnięciami, to wygra, dwóch defensywnych zawodników, psychika bedzie tu decydująca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja bym powiedział, że z cięzkich o dziwo jeden z bardziej mobilnych jest Reem obecnie. Biorąc pod uwagę ostatnie walki, mobilniejszy od JDS-a. ALE! ma gorszą kondycje, szczękę i siłe (?) Gdybym miał postawić kasę, raczej poszłoby na JDS-a, ale tak naprawdę ta walka to trochę niewiadoma, bo nie wiadomo jak JDS wyjdzie.

Aha i 3 rundy. Ogromny plus dla Reema;) Rundy mistrzowskie zmniejszałyby jego szanse drastycznie patrz ilość porażek po uprzedniej dominacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Też, jeśli musiałbym postawić kasę, postawił bym na JDS poprostu ma więcej argumentów które będzie mial dostepne przez 15 min. Czuję jednak, że spadek wagi u Reema jest ewidentnie pod konkretny gameplan, ten team obsesyjnie prowadzi zawodników pod gameplan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to bardziej mam wrażenie że spadek wagi jest niejako wymuszony przez zasady antydopingowe, a zmieniony gameplan to po prostu mądra adaptacja do niekorzystnych warunków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tez mi sie tak wydaje.

umowmy sie - zaden koles dobrowolnie nie zrezygnuje z masy miesniowej, chvj z gameplanem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium