SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety, wałków pełno - wystarczy popatrzeć na nasze KSW, chociaż ostatnio jest lepiej, to mimo wszystko pewnie wielu pamięta walkę Pudziana z Thompsonem i Zikica z Chmielewskim i werdykty sędziów.

Co do imigrantów, to raczej nic się nie zmieni. W Polsce też pewnie będą robili co chcieli. Wszędzie ta polityczna poprawność. Były zamachy i jakoś Francja niespecjalnie zareagowała, coś tam niby zrzucili, ale i tak nic z tego. Trochę czasu minie i znów będą przyjmować imigrantów, którzy zamiast uciekać przed wojną do najbliższego kraju np. Turcji czy Arabii Saudyjskiej wybierają zasiłki w zachodniej Europie. Nie sądze, żeby coś się zmieniło. W sumie teraz się cieszę, że nie wyjechałem tylko zostałem w Polsce. Jedyne pocieszenie jest w tym, że Muzułmanie zrobią porządek z LGBT, feministkami, lewakami i homosiami. Zachód jest już spisany na straty, mają za bardzo wyprane mózgi przez media, żeby zareagować. Dobrze, że chociaż w Polsce przestało rządzić PO, choć do PiSu podchodzę z dystansem to lepsze to niż tusk/kopacz, którzy robią co im merkel rozkaże. Piękne jest też to, że zjednoczone lewica się nie dostała.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
swietny material






ps, fajna ta żonka Jaca88




Zmieniony przez - Strecho w dniu 2015-11-22 12:46:44
7

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
hahaahhahaha przez przypadek otworzyłem pierwszą stronę MOJEGO spamu i patrze k***a 14 łapek w dół dostałem, już miałem iść się powiesić, no i jeszcze dupe wrzuciłem więc raz minusowanie mnie można by było odpuścić, ale ch** przewijam w dół w stanie totalnej depresji i załamania nerwowego i patrze Yoshi też dupe wrzucił i 12 łapek w dół a potem Parówa jakieś sadło i 12 łapek w góre więc mam takie pytanie

EJ FIGHTERZY LUBICIE k****A W DUPE ? nie minusujcie mnie dlatego, że jestem hetero, czuje się dyskryminowany i na policje zamierzam z tym iść nie żartuje a ja mimo wszystko będę miły dla was i wrzucę wam coś do waszego fap folderu, łapcie gejasy:
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


ps już teraz się nie dziwie czemu niektórzy z was "rekreacyjnie" trenują tylko chwytane, pewnie najlepszy moment dla niektórych to prysznic po treningu hahahahaha

WSPÓLNY PRYSZNIC


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-11-22 13:25:20

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-11-22 13:27:48
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Strecho



ps, fajna ta żonka Jaca88






wiadomo, z 1/10 się nie zadaje

@graty ziumol.
ja zaatakuje za jakiś czas 210-215, bo 200 poszło w miarę lekko, płynny dynamiczny ruch
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Fighterzy ma ktoś tu psa? Moja pupilka jest jakaś zamulona. Zmniejszona aktywność fizyczna, widać że coś ja boli, podczas gryzienia pokarmu czasami piszczy. Nie otwiera paszczy a jeśli to tylko minimalnie. Próbowałem jej otworzyć pyszczek ale piszczala wiec zostawiłem w spokoju te zeby. Nie będę się z nią silowal i torturowal zwierzaka. Dziś jest lepiej, już więcej biega, polize dłoń i jest weselsza. Nadal ja boli. Na bank coś z zebem. Przejdzie samo czy do weterynarza?


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-22 13:56:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
MoonDancer
sava9e
Toomek4
Już nie pierwszy raz sędziowie grają pod Alvareza. Mam nadzieję, że teraz GGG spotka się z Alvarezem i nie pozwoli na to, by sędziowie decydowali o wyniku.


GGG zafundje my soczyste KO


Cotto nie miał dziś mocy GGG która ubije Canelo do 7-8 rundy. Cynamon jest tylko i wyłącznie silny a GGG to jeszcze większa moc rażenia a dotego bardzo wysoki technicznie boks. Dlatego
Canelo już zaczyna gadki w stylu GGG to mój przyjaciel, nie musimy walczyć.

NO k***A CHYBA W JĘZYKU MIGOWYM SIĘ POZNALI, BO O ILE GGG MÓWI ŚWIETNIE PO ANGIELSKU TO RUDY W KTÓRYMŚ Z WYWIADÓW WYPOWIADAJĄC SŁOWO HEART j**NAL TAKĄ ANGLISZCZYZNA, ŻE REPORTER MYŚLAŁ ŻE CHODZI O WŁOSY.




Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-22 11:48:12

Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2015-11-22 11:48:58



GGG ma pas WBC Interim, powinien walczyć z Cotto teraz, ale Cotto odpalił mu $800k żeby on nie zablokował walki z Alvrezem.
Teraz na pewno będzie walka o unifikację pasów. No chyba, że De La Hoya da jeszcze więcej kasy dla GGG i zrobią rewanż z Cotto czy kogoś innego dobiorą. De La Hoya na pewno wolałby żeby Alvarez nie walczył z GGG, bo zdaje sobie sprawę, że złota kura może zostać zarżnięta. Dla GGG ta walka to potencjalnie największa wypłata w karierze i do tego perspektywa jeszcze większych pieniędzy w przyszłości.
GGG mówi po angielsku, niemiecku, rosyjsku i po ojczystym kazachskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
GGG jest spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven bo tak na prawdę to wszyscy wolą te na massie w głębi duszy ,a wstawiają te wychudzone fitnesski zeby blysnąc ,tj wstawiają je a potem lajkują kawal cialka tak to dziala


Zmieniony przez - xper w dniu 2015-11-22 14:16:43
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium