SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie dobra była tu walka na miecze, realistyczna niczym w starej trylogii a nie jakiś parkour z mieczami jak w Mrocznym Widmie :) A, mnie denerwował Dżar Dżar Binks czy jak mu tam, rola Anakina nie.
Co do reszty i kolejnych nowych części to myślę że będzie jak mówi twój kumpel, dopiero się wszystko rozkręci. I pewnie będą jeszcze jakieś epickie walki na miecze. I bardziej widowiskowe i takie gdzie będzie dwóch wysokich rangą "zawodników". Może Luke się będzie naparzał! Ciekawe też czy ten noob Kylo będzie żył


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-01-07 01:27:50
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Realistyczna, bo kiepsko walczyli? Po prostu gość który grał Darth Maula był kaskaderem, i specem od Wushu, więc się umiał posługiwać bronią białą.

To SW a nie realizm, bo realizm to do filmu dokumentalnego. W mrocznym widmie zayebiscie zrobiona była walka, bo super choreografia + właśnie wykorzystanie mocy (moc to nie parkour).

W ogóle Darth Maul to zayebista postać, trochę zmarnowany potencjał, bo go zabili

To co tłumaczy nowe walki to fakt, iż posługujący się mieczami to nooby a nie żadni spece. W Mrocznym Widmie był pokazany rozkwit Jedi i lata ich świetności i może dlatego tak mocno postawili na jakość walk mieczami.




Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-01-07 07:54:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ktoś kiedyś napisał, że gdyby walka na miecze świetlne miała być realistyczna, to wyglądałaby jak olimpijska szermierka - dwóch typków czających się na błyskawiczne dźgnięcie (bo miecz prawie nic nie waży, do tego szybkość jedi/sith i do tego prawie z miejsca śmiertelne obrażenie). Fikołki i inne bzdury oznaczałyby śmierć xD Podobnie szerokie cięcia. Pchnięcie w punkt wystarczałoby do załatwienia każdego.

CAŁY CZAS SPOILERY

Ale walki na miecze z tych nowych Gwiezdnych Wojen podeszły mi bardzo - są brudne i brutalne, zwłaszcza Kylo Ren ma taki zamaszysty styl.

Puar

prawie go pokonał nigga bez mocy. no ale można to usprawiedliwić tym że on i dziewczyna wjechali mu na banię niczym Conor dla Aldo.



Ktoś zwrócił uwagę na jeden fakt: celowo wcześniej poświęcono jedną scenę na pokazanie mocy tej kuszy Chewbacci, który potem j**nął strzała w bok Rena. I potem się Kylo Ren klepał podczas walki po ranie klepał. Więc był osłabiony po strzale, który kogoś pozbawionego mocy by rozwalił na kawałki.
A poza tym ta dziewczyna, Rey, okazała się bardzo silna. Więc też będzie miała konkretnego powera, gdy przyskilluje ze Skywalkerem.

Swoją drogą, to fajna sprawa, że wszyscy - łącznie ze "złym" - dopiero trenują i levelują. Dobrze pomyślane pod młodego widza.


Zmieniony przez - enediktal w dniu 2016-01-07 08:13:35
1

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Nawet was kuhwa nie czytam bo jeszcze nie oglądałem. Tylko nie wiem czy kino czy może klasyczna romantyka =torrent ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Enediktal pełna zgoda, jak w realizmie wyglądałyby walki. Miałem dokładnie taką sama rozkminę z kolegą.

Teoretycznie miecz świetlny wazy tyle co rękojeść, czyli nie ma problemu z niewygodnym środkiem ciężkości, czyli liczyłyby się szybkie ruchy, coś pewnie jak szermierka- mi jeszcze samuraja przychodza do głowy- i generalnie te techniki, gdzie jednym szybkim ciosem zabijasz itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do walki na miecze świetlne to w nowej częśći tak wyglądają bo żaden walczący nie jest dobrym szermierzem, nikt z nich nie uczył sie profesjonalnie szermierki, walczą instynkwnie i na adrenalinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170
MoonDancer
Nawet was kuhwa nie czytam bo jeszcze nie oglądałem. Tylko nie wiem czy kino czy może klasyczna romantyka =torrent ;D




ja nie żałuje wydanej kasy na kino
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
A ile u cb bilet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4532 Napisanych postów 35804 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263170
25zł placilem, sobota bilet normalny

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Gdzie tak tanio w Sobotę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium