SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jestem ciekawy, ale jakie kwoty Wy przeznaczyliście na cele charytatywne A może ktoś prowadzi jakąś działalność związaną z wolontariatem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dokąd z akcji WOŚP będą korzystały chore dzieci czy też starsi ludzie nie mam nic przeciwko chociaż wiem, że tym powinno się zajmować państwo. Tymczasem chore dziecko umiera bo lek albo sprzęt, który pomaga kosztuje pierdyliard $$$ i nie jest finansowany :( Przykre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Stary, jest prosta kalkulacja, kasa jaka jest potrzebna na zorganizowanie, utrzymanie, zaangażowanie środków publicznych i prywatnych przekracza kwoty jakie sa przeznaczone na chorych.
Ta cała impreza to działanie socjotechniczna ogłupiajace ludzi, tak jak i woodstock.
Wiem, że manipulowanie tłumami to tez umiejetność i jak ktoś to ogarnia i zarabia na tym tzn, że dobry z niego biznesmen, ale nie nazywajmy tego działalnościa charytatywna, bo WOŚP tym nie jest.
Ja wole dać na rysie, misie, wilki i TOZ-y, i tak robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Właśnie przez finansowania, ceny leków i sprzętów są takie ogromne!

A dawanie na Wośp to naprawdę pośrednie dawanie na wojsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Wiesz czemu lek kosztuje pierdyliard? Bo ktoś za niego płaci, taki mechanizm rynkowy, czemu na to sie obrażasz a wośp chwalisz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja się na nikogo nie obrażam Aczkolwiek zastanawiam się, skąd w szpitalach bierze się sprzęt medyczny, oznaczony jako darowizna od WOŚPu?


No i jestem ciekawy, czy nie zapłacilibyście pierdyliarda złotych na jakiś lek, który może uratować życie Waszego dziecka?
Choroby były, są i będą. Zawsze będzie popyt na leki, które mogą uratować ludzkie życie. Dlatego też koncerny farmaceutyczne ciągle zawyżają ceny. Zdaje sobie sprawę z tego, że WOŚP nie jest organizacją idealną, jednakże trzeba docenić to, co jest


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-12-16 16:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sepko w ogóle nie zrozumiałeś o co chodzi Obelxowi. To, że popyt jest to każdy wie. Problem w tym, że popyt jest pomimo ogromnych cen, a to dlatego że częśc reczy jest finansowana/refundowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Załóżmy, że nie ma żadnego refundowania itd. Nagle w jakieś rodzinie dziecko zapada na chorobę, której leczenie wymaga sporych nakładów finansowych. Większość rodziców poświęciła by niemalże wszystko tylko po to, żeby załatwić leki dla dzieciaka. No bo jaki mają wybór? "Nie kupimy lekarstwa, bo jest za drogie. Co z tego, że nasze dziecko umiera?" Życie najbliższych jest akurat jedną z nielicznych rzeczy, na których nie oszczędzamy.
Wydaje mi się, że nie bierzecie pod uwagę kwestii moralnych, ino czysta, ekonomiczna kalkulacja. Rozumie Wasze podejście do tematu, jednakże wydaje mi się, że ma ono niewiele wspólnego z realiami życia codziennego.


Jednakże trochę odbiegliśmy od tematu WOŚP. A mam jeszcze jedno pytanie. Skąd wzięłyby się te wszystkie sprzęty i akcesoria w szpitalach, gdyby nikt nie dawał kasy na WOŚP? Generalnie często widzi się nagonkę na Owsiaka i WOŚP a jednak nikt nie udowodnił, że całą zebraną kasę Jurek przeznacza na swoje wydatki.


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2015-12-16 16:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Exactly. Sprzęt WOŚP kupuje na własnych zasadach , po cenach jakich chce , wchodząc na rynek medyczny z pieniędzmi publicznymi i prywatnymi zaburzając w ogromnym stopniu i tak chory rynek sprzętu i leków.
Rodzice też zbierają kasę na dzieci i szukają pomocy, to jest sensowne i niz do tego nie mam, nie dostaja czasu antenowego o 19.59 na tvp1 wart pierdyliard zł za darmo.
Sprzęt kupiłyby szpitale za kasę którązarobily by na pacjentach, oraz dostały od darczyńców bezpośrednio, np zbiórka lokalna na szpital, od zwykłych ludzi czy przedsiebiorców, w normalnym społeczeństwie to jest zwykła rzecz.
U nas społeczność się niszczy żeby właśnie nic nie udało sie zrobic lokalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jakby Twoje dziecko lezalo w inkubatorze na ktorym jest naklejka WOSP to troche inaczej jeden z drugim by na to spojrzal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium