SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM kolejny.. Steven jest bossem a Conor hejterów zniszczy left crossem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ćwiczę 4x tyg, pon sr pt i sob, chodzi mi jedynie o to, że spokojnie mógłbym być lżejszy i dźwigać więcej, ja tam żaden zawodnik ale ulani trójboiści to są jedynie w open, ewentualnie w 100+
nie chodzi o 5% BF tylko trochę zbić smalcu, ale w pełni się zgadzam, że ujemny bilans kcal kłóci się z budowaniem siły

czasami robię po przysiadach "cardio siady" w stylu jak Leemann martwy, po takiej jednej serii to umrzeć się chce

myślałem też dodać 3x w tyg, na koniec treningu jakiś kompleks sztangowy np




PoMocny spoko to wyjaśnia wszystko, ale tak jak zauważyłeś, zamula jak c***, dłużej niż 3 minuty ciężko wytrzymać.


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2015-11-20 22:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Myślę, że przy treningach na 80-100 % max to sie nie da zrobić na poważnie. Ja sobie dokładam po dniu z nogami gdzie robie wyciskania dynamiczne jeszcze właśnie coś z grzbietu, np zarzut kilka serii krótkie przerwy do upadku, przy ćwiczeniu grzbietu dokładam siad przedni j.w do upadku na małych ciężarach itp.
Coś co miałoby być obciążeniem dla przećwiczonych tego dnia mięśni, nie wyobrażam sobie zrobić przysiadu po treningu nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
u mnie podobnie, martwy ciężko siłowo, przysiad przedni lżej,
gdy ciężkie siady to przykładowo RDL lżej, więcej powt.

wydaje mi się, że kwestia dobrania obciążenia przy takim kompleksie sztangowym. nawet po treningu przysiadów, ile tam założysz z 50kg - 60kg ? żeby wykonać szybko z jak najkrótszymi przerwami, to co jest za obc na przysiad, wstajesz jakby nic nie ważyło. - dlatego, że "właściwy" trening przysiadów był na niskich powt i mięśnie nie są zajechane. ja tam nie robię żadnych wyprostów, wykroków itd , tylko siady robie 3-5powt, opcjonalnie dodaje cardio siady więc uda nie są zajechane jakimiś wyprostami itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
VanWattGymChannel 3 dni temu
If I saw this in my gym I would probably pack up my shit and go home. What a beast.

dobre heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4528 Napisanych postów 35802 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
^
100 baniek to by mogli dawać gratisy po 2kg białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natura polaka sie odezwała xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mateo by dał jakis deal dla kolesia co tu ponad 15 lat siedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a 17 lat juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nic za darmo, mogę mu załatwić deal przewożenia statkami jego białek z sfd gdzieś tam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALMMA a przynależnośc do klubu

Następny temat

Uzupelnienie treningu

WHEY premium