Nie jest tajemnicą, że popularny kulturysta Kai Greene ma wiele talentów. Jeden z nich to oczywiście kulturystyka, w której zdobył wiele medali i prezentował unikalny styl pozowania. Ma także talent do szkicowania oraz malowania i wydał własny komiks. Próbował też sił w aktorstwie. Wystąpił m.in. w drugim sezonie popularnego serialu “Stranger Things” oraz zagrał w produkcji chińsko- amerykańskiej “Crazy Fist”.

Polecamy również: Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist”

Ostatnio Kai ujawnił kolejne uzdolnienie, tym razem muzyczne. Podczas kwarantanny, jak widać wiele osób odkrywa nowe zdolności i próbuje nowych przedsięwzięć. Kai Greene na Instagramie podzielił się z fanami filmem przedstawiającym przeróbkę piosenki Michaela Jacksona w jego wykonaniu. Musimy przyznać, że wstydu nie ma i brzmi to całkiem nieźle. A Wam jak się podoba? Myślicie, że popularny kulturysta wyda album w przyszłości? Patrząc na to jak wiele talentów ma Kai Greene, wszystko jest możliwe.

Komentarze (8)
lordknaga

czlowiek orkiestra,od zapodowania penta na scenie i ujezdzaniu owocow przez kulturyste az do piosenkarza, niesamowity gosc, a jeszcze 8 lat temu potrafil tylko narzekac, ze zyje na bronxie i nie ma klimy w windzie, a gdzie jest teraz?

3
Possible

Jeszcze ma jeden talent. Potrafi mówić godzinami o niczym .Prawdziwy filozof.
A tak poważniej, to gość ma swój świat i świetnie się w nim czuje.

3
lordknaga

jak piszesz, on ma inna rzeczywistosc... zapytasz sie go o cos prostego, jak np. ile wyciskales na klate w ostatnim treningu, to bedzie gadal przez 15 minut, wtraci boga do tematu a odpowiedzi na to pytanie i tak nie bedzie :-D pamietam beton jak zapodal na bodajze mro 2013, kiedy lezal na krawezniku gdzies na ulicy po rozdaniu nagrod i z placzem mowil, ze 2gie miejsce na mr olimpia jest dla niego na tym samym poziomie jak strata matki... ogolem mega odrzucajacy dla mnie gosc, g4p, pozowania dla shmoe i inne swinstwa ale jak widac, ludzie go kochaja :-D

3
Pondro02

Widziałem jak pozuję do piosenki Micheala Jaksona i powiem ze mega to wyglądało,z kulturystyki stworzył sztukę szkoda że 1 miejsca jeszcze nie zdobył.

0
Possible

Dla mnie to co on zrobil z kulturystyka to cyrk. Sztuke prezentowal np. Melvin Anthony

2
anubis84

To ze się tam fajnie poruszał w rytm muzyki nic nie oznacza.

0
lodzianin1

A ja go strasznie nie lubię jako osoby za całokształt
Poglady, podejście do życia itd
Sylwetkę ma naprawdę dobra ale to jedyny plus w tym człowieku

1
anubis84

Ja nigdy jakoś specjalnie za nim nie przepadałem, co do tego jak ma ciężko to pamiętam kilka artykułów np z MD.

0