SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Talent!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546


Ma 19 lat, nazywa się Akop Szostak i od trzech miesięcy ćwiczy w warszawskim Herkulesie pod okiem trenera Mirosława Łukasiuka. Warto zapamiętać to nazwisko, bo w tak młodym wieku i krótkim stażem w ćwiczeniach kulturystycznych (ok. 3 lat) rzadko można spotkać tak silnego zawodnika. Akop przy wzroście 172 kg waży 87 kg, jego rekordy życiowe to 180 kg na ławeczce, 190 kg w przysiadach i 220 kg w martwym ciągu.

Urodził się w Brześciu. Jego mama Karina jest Ormianką i od kilkunastu już lat mieszkają w Warszawie. W tym roku akademickim rozpoczął studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, i jak sam twierdzi z nauką nie ma najmniejszych problemów. Pytany o plany sportowe na przyszły rok odpowiada, że chciałby wystartować w zawodach trójboju siłowego, ale najważniejszym celem jest ustanowienie nowego rekordu Polski w kategorii juniorów młodszych, który w wadze do 90 kg wynosi 195 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Do kogos powyzej jesli sadzisz ze np po 2 latach treningu przez kolejne 2 zrobisz tyle co przez te pierwsze dwa to jestes w błędzie.

Wcale tak nie mysle poniewaz nie zrobie przez nastepe dwa lata +65kg w wyciskaniu raczej
Ja tez jestem z tych ktorzy nie uwierza dopoki nie zobacza dlatego czekam na filmik, nagraj cos i dawaj to zobaczymy.
Michal29 - zagadam na gg bo zasmiecilem chlopakowi temat
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
wyniki w sprzecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
wyniki bez sprzętu. Co do przysiadu to chciałem poprawić bo 180. A wynik w przysiadze i ciągach nie są zbyt wielki tak jak robie te ćwiczenia około 3 miesięcy ( to nawybadek jak by było mocna krytyka) pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Hehe a suple byly jakies?? bo juz widzialem takich co wyniki mieli masakryczne a saa sie bralo i niby ze nic (nie posadzam cie oczywiscie tylko pytam poprostu) jelsi to bez koksu to gratuluje. A ciag i siad nie sa jeszcze takie slabe haha to co ty na lawce bierzesz to ja chcialbym na ciag brac
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie wierzę, że na ławie bez koszulki bierze 180, a w siadzie raptem 180 i ciągu też tylko 220. Oczywiście słaby nie jest

PS: U mnie na sekcji też mam ruska(bardzo sympatyczny gość) i on w 82,5/90 robi w siadzie i w ciągu więcej tylko ma ławkę słabszą(ale tak jak mówiłem, nie wierzę że to 180kg jest bez koszulki).

Pozdro

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-12-06 16:25:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Moglbys dac jakis filmik z wyciskania?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy planik

Następny temat

Walizki

WHEY premium