SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam talent?? Dziękuje za rady!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 496
Na wstępie wielkie dzięki za wasze rady. Ułozyłem sobie nowy plan i po 2 tyg. (nie brałem koksu ani odzywek) poszło mi 10 kg na klate po 8 miesięcznym zastoju. Teraz waże 70 kg 177cm wzrostu , mam 16 lat i wyciskam 110 kg. (podczas wyciskania nie odrywam barków ani pośladków od ławki)
I z tym własnie jest zwiazane wmoje pytanie. Kiedy podchodziełm do tych 110 kg na siłowni to zobaczył to jakiś koleś i po tym jak to wycisnołem powiedział mi ze jak to prawda ze nia brałem nic i wyciskam to to mam talent i nie powinienem go zmarnować!!
Jak sądzicie czy miał racje tak mówiac?? Czy rzeczywiście biore dużo jak na swoje wymiary?? Jesli tak to gdzie będe mógł się pokazać, zaprezentowac.

Z góry dzięki za odpowieć !!!!

Nigdy koksu!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 252
No jak wycisnąłeś to zgodnie z przepisami to nieźle.
Zebyś jeszcze troche zbił wage to miał byś szanse na nienajgorsze miejscse w MPm Ja w tym roku sie wybieram też mam 16 lat i narazie(powtarzam narazie!!!)wyciskam 120kg ale do maja bede chciał sie wyrobić do 130 zeby powalczyć o podium
W 67.5 oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
no to niezly jestes...

f

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki

Następny temat

Kiedy są zawody w wyciskaniu ????

WHEY premium