SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mam szanse ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1676
Witam wszystkich byków! ;)
Mam pytanie do doświadczonych 3-boistów i wyciskaczy, czy patrząc na mój profil mam jakieś szanse na wystartowanie w takich zawodach? Chodzi mi o stosunek moich rozmiarów ;) do siły... Dodam jeszcze że trenuje dopiero rok i nigdy nie robiłem treningu na siłe, trenuje w profejonalnej siłowni pod okiem trenera, nie brałem i nie biore i nie mam zamiaru brać środków zakazanych :), czasami biore kreatynke , HMB i jakieś gainerki...
Napisze może jeszcze że gdy zaczynałem trenować moje rekordy to:
wyciskanie na klatke - 80kg
barki - 55 kg
martwy - 120 kg
przysiad( pełny ) - 100 kg
I jeszcze jedno w martwym i przysiadach miałem ostatnio przerwe ponad 5 miechów jakoś tak wypadło że robiłem tylko góre a dół zaniedbałem ale to sie nadrobi... mam nadzieje :)
Co o tym myślicie ?
PS. wszyscy mi mówią że mam bardzo chudei silne nogi, ponieważ pierwszy raz gdy dorwałem się do przysiadów to udało mi się bez dużych problemów wypchnąć 100 kg, a po 5 miesiącach takich średnich treningów doszedłem do 140 kg ...
Czekam na wasze wypowiedzi i podpowiedzi...
POZDRO !!!

DiLeR(bez skojarzeń)

DiLeR(bez skojarzeń)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Witam
Szanse ma kazdy ! -kto podchodzi do tego z zapalem i silnym postanowieniem ...

NIe bede cie jednak Oszukiwal ... twoj wzrost akurat w 3 boju silowym nie jest zaleta ... pewnie wiesz ze duzy wzrost nie wplywa kozystnie ...
Np.
przy wyciskaniu krotsze rece = krotsza droga prowadzenia sztangi itd
z martwymi i siadami ...
Jednak nie traktuj tego jako zniechecenia ... wrecz przeciwnie ...
Co do twoich Wynikow
sa one powiedzmy Przyzwoite
Jednak zobrazuje ci jak to dziala przychodzi koles w twoim wieku co wazy 85 kg ale ma 165-170 cm i wyciska 150 ... juz chyba rozumiesz ...

Pozdrawiam i badz Dzielny :)

... Kiedy płaczesz on to widzi ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIFTER, PRAWDA W OCZY KOLE???

Następny temat

MPJ w wyciskaniu- Ryki??

Wiecej