SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
Mam takie pytanko jutro zaczynam kuracje i koncze diete tak? Czy jak juz zaczynam kuracje (biore witaminy APL itp.) to dieta dalej obowiazuje? Czy bede mogl juz wdupiac jajecznice szynki itp? hah :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Apropo tego rHGH + zglaszam sie na ochotnika do testu, za pare dni mam zamiar go zamowic, ponoc starcza na miesiac. Zobaczymy co z tego wyjdzie i napewno napisze. DOdam ze mam 173cm wzrostu i 18lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
Ok.To napisz kiedy zaczynasz to stosować...a jak u ciebie z wagą i budową ??i stosowałeś apl? (i czy urosłeś coś po apl?)



Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-12-02 23:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2068
Urosłem po APL 3 CM WOW!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
@szumcio dieta obowiązuje do 3-4 dni kuracji,i najlepiej jeść wtedy dużo białka typu twarogi.
@Izohan zatem czekamy na relacje,jak sie powiedziec to też jestem skłonny to kupić
@Agar gratuluje świetnego wyniku! ;) Napisz coś więcej o diecie,suplementracji i treningu jaki robiles w trakcie.

Czekamy na sprawozdania innych co skonczyli suplementacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wydaje mi sie ze to ile kto urosnie po apl zalezy od organizmu ..
Jedni rosna 1,5 cm inni 2,5-3, ale niech chlopak opowie ile trwala suplementacja co jadl co zazywal ;)

Zatem czekamy na relacje z rHGH+ bo planuje na poczatku
lutego z apl wjechac a w marcu rhgh+ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Ja stosowalem APL przez tydzien ale chyba bez rezultatu, mialem do tego rexorubie, wapno, kwas foliowy i ta witamine chyba b12, do tego tran jeszcze bralem. Jakos 2 tygodnie temu, nie wiem moze cos uroslem z 1cm ale watpie. DOdam ze tak samo nie moglem po tym zasnac. APL bralem 6 tabletek jakos 10min przed snem. Moglby ktos dokladnie opisac diete przed kuracja i wtrakcie? Oraz kiedy stosowac te witaminki? Nie wiem kiedy kupie to rhgh poniewaz wczoraj fotoradar cyknal mi fotke przy predkosci ok 100km/h jak jechalem sluzbowym matki w miescie o 2 w nocy, wiec jak narazie to moja mamusia nie da mi pieniazkow na nic, no chyba ze kupie za swoje ale to za okolo 2 tygodnie tak mysle.
POZDRO ! ROSNIJMY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Mam 173cm wzrostu, waga 76kg, chodze regularnie na silownie, moja budowa ciala jest muskularna, do tego chodze na basen 1-2 razy w tyg, i biegam 1-2 razy w tygodniu szybkim tempem po 4-5km. Przed APL duzo pilem alkoholu i imprezowalem przez ostatnie 2 miechy wiec to moze byc skutek braku wzrostu( wycienczenie organizmu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
izohan zaloze sie ze bierzesz jakies bialko skoro trenujesz na silce prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2799
a jesli bierze to co? : o Ciekawe pytanie, poniewaz miesiac przed terapia tez bralem ale jak czytalem o diecie to przstalem brac : p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium