SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Proponuję bardziej uważać na osoby, które w spektakularny sposób potrafią urosnąć 2cm przez kilka dni jednocześnie sprzedają jakieś środki na wzrost. Taka moja rada, nie wierzcie we wszystko co czytacie w tym temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Za co wypowiedź tiqera została usunięta? Prawdę napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Dawno się tak nie uśmiałem, jak po przeczytaniu ostatnich kilku stron tego tematu

bajki w rośnięcie 2 cm w kilkanaście dni i tym podobne , az sie tu wpiszę dla kolejnych kwiatków i poprawianiu sobie humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
Te bajki mają dany cel :) Andrino i rafal.robak według mnie to jedna osoba... Sam sobie robi reklamę ze tak świetnie to działa i efekty po 2cm, chce sobie chłopak zarobić na naiwności ludzi ale i tak chyba mu to nie wychodzi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jest dużo więcej trefnych kont. Stąd moja rada. Kto ma to gdzieś i pragnie robić interesy z kimś takim na PW ryzykuje swoje pieniądze a to już nie moja ani portalu sprawa. Późniejsze pretensje tylko do siebie. Ostrzeżenie jest/było podane dla ogółu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Jak można usunąć wpis zawierający czyjeś cytaty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Po co usunęliście wpis tiger'a? Ale beka z tym andrino i robakiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43
Siemanko , a ja mam trochę inne pytanie czy w wieku 19 lat stosowanie kuracji hormonalnej (prywatnie nie przez nfz)da jeszcze jakieś cm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
Każdy jest inny jak sprobujesz to się dowiesz :) nikt ci nie powie jak to będzie z tobą
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium