SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 377
DanielAquarius
AOL to Arginina Ornityna i Lizyna, tego jest pełno w sieci i jest dostępny w Polsce. Na zagranicznych stronach podane są informacje, że jest tak samo skuteczny jak APL. Tego jak się to dawkuje to nie mam pewności, bo na razie nie wiele o tym czytałem, ale nie zdziwię się jeśli dawki są takie same jak przy APL. Na forum są dane jakie dawki przyjmować na daną wagę, ja brałem po 7 tabsów przy masie 78 kg.



Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 13:58:45


kapsułka APL miała w sobie więcej mg argininy i lizyny niż AOL, na 6 kapsułek APL trzeba by brać 9-10 AOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
Więc bierze się więcej - proste. Nie wszystkie APL mają taką samą ilość aminokwasów i też tutaj trzeba czasem regulować ilość.

SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq
APL jest od activlaba dostępny. Swoją drogą poczytaj o ornitynie, niacynie. W przypadku argininy dobrze działa dawka podobno ok 10-20g, ale nie jest ona zalecana bo może namieszać. W przypadku ornityny jest to 4-6g, a niacyny 200-500g o ile dobrze jarze ;) Nie zapominaj o odpowiedniej diecie i treningu, stretchingu. Możesz też wziąć coś na stawy w stylu MSM+ glukozamina i chondroityna, bo ze słabymi stawami będzie Ci ciężko urosnąć. pozdrawiam


Nie mają APL, jest L-Aginina, Pyroglutaminian L-Argininy i Alfa-ketoglutaran L-argininy, to nie jest to o czym pisałem.
Za bardzo podbiłeś dawki. Proponuję dokładnie poczytanie całego wątku, bo bardzo się mylisz. W przypadku brania APL duże dawki nie są tak skuteczne jak się może wydawać, 3.5g argininy działa podobnie jak 12g. Organizm szybko się przyzwyczaja do argininy.
Niacynę brałem, ale żadnych efektów po tym nie było, może źle dawkowałem.
Rozciąganie nic nie da, lepszym treningiem jest bieganie i duże ilości przysiadów. Ogólnie jeśli ćwiczyć, to sporty/ćwiczenia, które podnoszą wydzielanie hormonu wzrostu w organizmie, bo późniejsze zażywanie APL/AOL mnoży hormon wzrostu. Na stawy nigdy nic nie brałem, zawsze był wapń i witaminy wiążące go z kośćmi - wystarczało.


Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 19:19:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Pokaż mi badania dotyczące wzrostu GH po argininie ;)
https://www.sfd.pl/Zwiększenie_produkcji_Hormonu_Wzrostu-t55132.html
Niacyna musi być koniecznie z flushem
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Hgh_Night-opis2133.html#wartosci tutaj jest apl
Rozciąganie nic nie da? ta? Po 1sze- mięśnie działają w ten sposób że "ściskają" kości, rozciągnięte dają dużo słabszy efekt, co za tym idzie jest luz i mniejszy nacisk. Po 2gie- Jeśli ktoś ma wade postury, to odpowiednie naciąganie (np. okolice karku) powoduje że wszystko się prostuje. Można tak zyskać dobre pare cm. Sam się najpierw doucz zanim będziesz osądzał wiedzę innych. Ten temat jest oparty głównie na wlasnych doświadczeniach młodych ludzi, a nie żadnych specjalistycznych badaniach, więc nie wiem skąd bierzesz info że 3,5g działa jak 12g.








Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-05-12 19:49:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 377
Activlab HGH Night nie polecam bo robiłem na tym kuracje i nic nie urosłem, skład zblizony do APL ale jadnak troche inny, ale może to być produkt dużo niższej jakości patrząc choćby po cenie, jak juz ktoś chce działać z kuracją to lepiej AOL kupić, bo jest dużo osób które na tym ponoć rosły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Nie sądzicie, że biorąc już wszystkie te suple powinno się również pamiętać o jakichś blokerach somatostatyny? Może ona hamować wydzielanie hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq
Pokaż mi badania dotyczące wzrostu GH po argininie ;)
https://www.sfd.pl/Zwiększenie_produkcji_Hormonu_Wzrostu-t55132.html
Niacyna musi być koniecznie z flushem
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Hgh_Night-opis2133.html#wartosci tutaj jest apl
Rozciąganie nic nie da? ta? Po 1sze- mięśnie działają w ten sposób że "ściskają" kości, rozciągnięte dają dużo słabszy efekt, co za tym idzie jest luz i mniejszy nacisk. Po 2gie- Jeśli ktoś ma wade postury, to odpowiednie naciąganie (np. okolice karku) powoduje że wszystko się prostuje. Można tak zyskać dobre pare cm. Sam się najpierw doucz zanim będziesz osądzał wiedzę innych. Ten temat jest oparty głównie na wlasnych doświadczeniach młodych ludzi, a nie żadnych specjalistycznych badaniach, więc nie wiem skąd bierzesz info że 3,5g działa jak 12g.





Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-05-12 19:49:20


Sam szukaj, nie ma lekko :)
Miałem taką niacynę.
Od razu Ci napiszę, że sama arginina nie da Ci wiele, musiałbyś pochłaniać jej sporo większe ilości, a i tak wzrost GH byłby ledwie dwukrotny. Dopiero połączenie z lizyną lub ornityną podbija GH od 500 do 700 procent.
Rozciąganie nic nie daje, bo sam je testowałem i na drążku i poprzez tzw. streching - znacznie lepiej łykać suple i ćwiczyć sporty podbijające wydzielanie GH. Informacje na temat argininy są dostępne w sieci, na stronach anglojęzycznych jest tego sporo. Ten temat jest oparty na doświadczeniach ledwie kilku osób, bo reszta albo zawaliła kompletnie przygotowanie do kuracji albo dała ciała ze złymi suplementami. Jakbyś bacznie przejrzał strony tematu, to wiedziałbyś wszystko. Ileś tam stron wstecz użytkownik @remsonq pisze o działaniu samej argininy i argininy połączonej z lizyną lub ornityną - powtarzam sama arginina nie wiele Ci da.
Nie wywyższam się tylko piszę bez owijania w bawełnę, bo zamiast dokładniej przejrzeć temat zadajesz kompletnie niepotrzebne pytania, na które odpowiedziano już wcześniej i tworzysz teorie, które obalono również wcześniej.

Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 22:09:37

Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 22:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
DanielAquarius
SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq
Pokaż mi badania dotyczące wzrostu GH po argininie ;)
https://www.sfd.pl/Zwiększenie_produkcji_Hormonu_Wzrostu-t55132.html
Niacyna musi być koniecznie z flushem
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Hgh_Night-opis2133.html#wartosci tutaj jest apl
Rozciąganie nic nie da? ta? Po 1sze- mięśnie działają w ten sposób że "ściskają" kości, rozciągnięte dają dużo słabszy efekt, co za tym idzie jest luz i mniejszy nacisk. Po 2gie- Jeśli ktoś ma wade postury, to odpowiednie naciąganie (np. okolice karku) powoduje że wszystko się prostuje. Można tak zyskać dobre pare cm. Sam się najpierw doucz zanim będziesz osądzał wiedzę innych. Ten temat jest oparty głównie na wlasnych doświadczeniach młodych ludzi, a nie żadnych specjalistycznych badaniach, więc nie wiem skąd bierzesz info że 3,5g działa jak 12g.






Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-05-12 19:49:20


Sam szukaj, nie ma lekko :)
Miałem taką niacynę.
Od razu Ci napiszę, że sama arginina nie da Ci wiele, musiałbyś pochłaniać jej sporo większe ilości, a i tak wzrost GH byłby ledwie dwukrotny. Dopiero połączenie z lizyną lub ornityną podbija GH od 500 do 700 procent.
Rozciąganie nic nie daje, bo sam je testowałem i na drążku i poprzez tzw. streching - znacznie lepiej łykać suple i ćwiczyć sporty podbijające wydzielanie GH. Informacje na temat argininy są dostępne w sieci, na stronach anglojęzycznych jest tego sporo. Ten temat jest oparty na doświadczeniach ledwie kilku osób, bo reszta albo zawaliła kompletnie przygotowanie do kuracji albo dała ciała ze złymi suplementami. Jakbyś bacznie przejrzał strony tematu, to wiedziałbyś wszystko. Ileś tam stron wstecz użytkownik @remsonq pisze o działaniu samej argininy i argininy połączonej z lizyną lub ornityną - powtarzam sama arginina nie wiele Ci da.
Nie wywyższam się tylko piszę bez owijania w bawełnę, bo zamiast dokładniej przejrzeć temat zadajesz kompletnie niepotrzebne pytania, na które odpowiedziano już wcześniej i tworzysz teorie, które obalono również wcześniej.

Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 22:09:37

Zmieniony przez - DanielAquarius w dniu 2016-05-12 22:12:58


Piszę o argininie tylko dlatego żeby odpowiedzieć na pytanie gdzie dostać APL.... Przecież wyraźnie napisałem że bardzie skupiam sie na ornitynie i argininie. O moją wiedzę się nie bój, interesuje się wszystkim od ok. 3-4lat, przejrzałem wiele zagranicznych jak i rodzimych forów, jestem po 3 kuracjach. Zrozum że nie każdemu chce sie czytać 200 stron, gdzie 180 zajmuje kłótnia koksów którzy twierdzą, że to wszystko jest głupotą, z ludźmi którzy w działanie kuracji wierzą. Pisałem, również już że stretching działa szczególnie w przypadkach wad postawy.... ewentualnie może pomóc w kuracji, nie napisałem natomiast, że od tego urośniesz więc proszę, nie rób ze mnie d****a.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Miało być ornitynie i niacynie zamiast ornitynie i argininie, a nie moge edytować, sorry za spam






Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-05-12 22:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq

Piszę o argininie tylko dlatego żeby odpowiedzieć na pytanie gdzie dostać APL.... Przecież wyraźnie napisałem że bardzie skupiam sie na ornitynie i argininie. O moją wiedzę się nie bój, interesuje się wszystkim od ok. 3-4lat, przejrzałem wiele zagranicznych jak i rodzimych forów, jestem po 3 kuracjach. Zrozum że nie każdemu chce sie czytać 200 stron, gdzie 180 zajmuje kłótnia koksów którzy twierdzą, że to wszystko jest głupotą, z ludźmi którzy w działanie kuracji wierzą. Pisałem, również już że stretching działa szczególnie w przypadkach wad postawy.... ewentualnie może pomóc w kuracji, nie napisałem natomiast, że od tego urośniesz więc proszę, nie rób ze mnie d****a.


APL w Polsce nie dostaniesz, trzeba ściągasz z USA - Amazon lub sklepy firmowe.
Niestety Twoja wiedza jest bardzo niekompletna. Przejrzenie 200 stron wątku trwa mniej niż 3-4 lata, a sprawi, że będziesz wiedział sporo więcej - dużo kłótni tutaj nie ma i naprawdę warto sobie poczytać. Najlepiej interesować się postami @remsonq.
Tutaj pisze się o rośnięciu, a nie wadach postawy :) Nikt tu z Ciebie nie robi d****a.
Ile urosłeś przez te trzy kuracje i co brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 377
DanielAquarius napisz mi jak wyglądał twój przykładowy dzień podczas kuracji, bo sam za jakieś kilka miesięcy zamierzam się podjąć ostatni raz na AOL, jakie ćwiczenia wykonywałeś ile wapnia witamin itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium