SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
nie można zachować dodatkowego wzrostu po braniu glukozaminy. Ja przyjmowałem 1500 mg glukozaminy , 600 mg msm, 400 mg Chondroitin i po około półtora miesiąca zyskałem maksimum czyli 1,5 cm. Wzrost zaczął maleć po około 10 dniach po zaprzestaniu przyjmowania suplementów, całkowicie wrócił do normy chyb po 3 tygodniach. Później powtórzyłem suplementację: 500 mg glukozaminy, 300 mg msm, 200 mg Chondroitin, 100 mg sam-e, puerarina z 500 mg ekstraktu z Kudzu i 500 mg ekstraktu z Astragalusa. Brałem to 6 miesięcy, po 2 miałem maksimum zysku czyli 2,5 cm. Obecnie mam miesiąc przerwy i ubyło mi 1 cm.


Zmieniony przez - washington w dniu 2018-11-18 17:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Chodzi o to , ze jak ktos ma rano powiedzmy 190, a wieczorek 188 to ktory wzrost idzie do gory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ciekawa sprawa . Ciekawe czy spadnie Ci do zera, a jesli tak nie bedzie to czy powtarzajac za jakis czas wyjdziesz z nadwyzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
powiem tak:
w tygodniu (dużo chodzenia)= rano max +2cm wieczorem max +0,7.
w niedzielę po luźnym weekendzie gdzie mogłem sobie poleżeć= rano +2,5; wieczorem nawet +1,1 cm
obecnie spadła mi średnia z pomiarów porannych o około 1cm, z wieczornych w granicach błędu 0,2 cm
Chciałbym wierzyć, że wzrost się utrzyma, ale na 99,9% za jakiś czas wróci do normy.



Zmieniony przez - washington w dniu 2018-11-18 20:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Raczej odradzam branie glukozaminy w celu zwiększania wzrostu, efekt jest tymczasowy. Jeśli ktoś chce coś poeksperymentować to na chwile obecną (ze środków legalnych)może spróbować SAMe. Ktoś mi kiedyś mówił, że sam-e może stymulować produkcję chrząstki. Podesłał jakieś badania (chyba chorób zwyrodnieniowych) w których było, że więcej chondrocytów ulega metylacji, a zatem proliferuje i różnicuje się przez dłuższy czas.Twierdził, że aby zacząć rosnąć po sam-e trzeba dodatkowo brać kwas foliowy aby poradzić sobie z dodatkową proliferacją komórkową . Tylko wiadomo... to jest czysta teoria i nie wiem na ile można to brać na poważnie. Zresztą on miał chyba na myśli wstrzykiwanie sam-e w określone miejsca, a nie podawanie doustne. Ja dowaliłem tyle suplementów, że nie dodawałem już kwasu foliowego. Zresztą po łykaniu sam-e miałem problemy z wypróżnianiem.



Zmieniony przez - washington w dniu 2018-11-18 21:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
SAM-e chyba ihakker polecal tylko, ze ONI niacyne do tego dodawali. Jesli po miesiacu spadlo do 50% to jest szansa, ze 10-20% sie utrzyma... Moim zdaniem caly myk w tym, ze jak zaczniesz nastepna to skonczy sie na 80%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ile masz lat z ciekawosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Sadze iż Twoj poziom intelektu jest równy zeru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Jedno z urządzeń typu LSJL, badania na pacjentach trwają.







Inne urządzenie (w trakcie testów na ludziach), według konstruktora może zwiększyć wzrost o 5cm


Przypominam, że LSJL jest metodą zwiększani wzrostu jedynie poprzez ściskanie kości (zwykle wystarczy kilka minut dziennie), bez żadnych operacji czy przyjmowania leków.




Zmieniony przez - washington w dniu 2018-11-19 20:23:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium