SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Nie bardzo, musisz odstawic wszystkie bialka, gainery, aminokwasy na 4 - 4,5 miesiaca + nie jesc orzechow przez ten okres i nie spozywac nadmiernych ilosci czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Aż na taki długi okres? A stosowanie z tymi specyfikami może nie pomóc ( zdaję sobie sprawę iż w ogóle może nie pomóc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Niestety cos za cos :) Jak raz zadziala to znaczy ze bedzie dzialalo juz i wtedy ta przerwa nie jest taka zj**ana, a jak nie wiesz na czym stoisz to moze byc slabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Byc moze da sie w ciagu roku ( regularnych cwiczen rozciagajacych ) wyciagnac ten 1 max 2 cm, ale ciezko tez powiedziec jak zaprzestaniesz cwiczenia to kregoslup moze wrocic do poprzedniego stanu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Nie. Sama arginina nic nie zdzialasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
kupiłem juz to wpań, wit d3 kwas foliowy i reksorubie i jeszcze musze kupić arginine. co jeszcze musi zawierać taki preparat oprócz l-argininy żeby wszystko zadziałało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam mam 166cm wzrostu od 4 lat nie rosnę byłem jakieś 2 lata temu na prześwietleniu nadgarstka i moja doktor powiedziała że już raczej nie urosnę . Czy jest szansa że po zastosowaniu tego cyklu jestem wstanie dobić do 170cm ? dodam że mam skończone 20 lat .
Czekam na odp.
PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Faktycznie
Ta terapia jeżeli chociaż trochę działa to na tych którzy nie mają zrośniętych nasad kostnych (chyba że się mylę) a ty napisałeś , że jesteś już po konsultacji medycznej to czapa

P.s -> Spróbuj Oobe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium