SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Ja to mialem za darmo u laryngologa i powiedial ze uklad kostny mam opozniony o rok i ze jeszcze troche meijsca to mam, ale to bylo rok temu, pytam czy mam brac jedna tabletke dziennie tego wapna bo moje ma az 1500 mg i na pudelku pisze raz na 2 meisiace ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
u laryngologa? to endykrolog ocenia twoj wiek kostny. 1500 mg jest w zupełności wystarczające (ale lepiej jakbyś brał 3x500mg, a nie 1x1500mg). Bierz tą dawkę codziennie przez tydzień. Po zakończeniu bierz co 3.-4. dzień (wtedy wapń możesz zastąpić mlekiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Ja już wczoraj wziąłem APL, jakie wnioski hmm.. uczucie gorąca potliwość, ogólnie było mi duszno ale czy to od APL czy od pluszów(witaminek i wapna) ciężko mi powiedzieć, udało mi się zasnąć koło 3 obudziłem się koło 7 i tak do 11 znów spałem czy są efekty, nie pytajcie, narazie się nie mierzę.

A co do wapna zalecana dzienna dawka wapnia dla dojrzewającego człowieka 1500 mg, co z żywnością da sporo więcej, więc lepiej uważać.

Z kolei co do ćwiczeń, to szczególnie w przypadku osób które na codzień nie ćwiczyły a w czasie kuracji zaczeły np ostro biegać może to mieć bardzo pozytywny skutek na wzrost, bo duzy wysiłek bardzo pobudza hormon wzrostu. O ile ta kuracja wgl działa:D ale przekonamy się po 7 dniach ^^

Zmieniony przez - qwerty3214 w dniu 2011-08-24 11:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
"nie bierzcie tak dużo wapnia"
Dlaczego ?
Dzienna dawka wapnia dla osoby dorosłej to 1200mg.Jedna tabletka calcium zawiera dokładnie 300mg,a więc biorąc 4 tabletki dziennie zaspokajam swój organizm w pełni.
Proszę nie wprowadzać niepotrzebnych informacji.

A Calcium kosztuje w taniej aptece 2,19 za 20 tabletek wiec sobie nie żałuje.
Jesli to badanie płatne to sie nie skusze,wole żyć w niewiedzy niż sie dowiedziec ze mam zrosniete nasady i nic nie robic w kierunku mojego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
Myślę, że to ty i inni wprowadziliście niepotrzebne informacje.

Branie wysokich dawek wapnia jest złe, ponieważ przyspiesza to aktywność osteoblastów i obniża poziomy PTHrP/PTH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
A przeczytałeś jak wysokich dawek czy już sie nie chciało ? Odsyłam: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_wapn.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
a więc ty chcesz się leczyć wapniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Proszę czytaj ze zrozumieniem, nie samymi suplementami człowiek żyje, w tym co jesz też masz wapń, więc wystarczy zsumować wapń z suplementów + z żywności i wyjdzie dość dużo. Oni mają jakiś powód pisząc na etykietach "nie przekraczać zalecanej dawki dziennej" wierz mi byłoby im nawet na rękę jakby każdy zamiast 1 tabletki brał odrazu 4-5 na dzień, wtedy wzrosła by im sprzedaż czyli zarobiliby.

Ja zamierzam pić 900 mg wapna(co i tak według mnie jest dość sporo, co prawda w oryginale czyli poście remonsq zalecane było 1500 mg a nie tak jak piszesz 900 mg), bo dużo mleka piję+serki i jogurty.

Ale to już sami ocenicie jak zacznie Was pobolewać jakiś narząd wewnętrzny, to znaczy że z czymś przesadziliście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 646
@ qwerty3214 do kogo to było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Do Silvia
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium