SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jono
To dziwne bo matka 176 a ja 185/4


A co napisałem wyżej ??, jak matka 170 to syn ponad 180, czyli, więc i moja teoria w twoim przypadku się sprawdziła około 10cm różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 135
2 dobe łykalem to wszystko, moje obawy sie potwierdzily nic nie uroslem-->stosowalem sie do poradnika. Moze komus to pomoglo aczkolwiek mi nie, jestem zdania takiego, ze lepiej zostawic takie rzeczy organizmowi i wziac sie za zdrowy tryb zycia;) Zaluje, ze nałykalem czegos co zapewne zaklocilo rytm pracy mojemu organizmowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 135
16 i 193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze wes jeszcze lykaj tak z 5dni.bedzies miec pewnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 135
szkoda mi truć organizm, autor stwierdzil, ze jak po 2 dniach sie nie urosnie to ta "kuracja" nic nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 288
Powiem szczerze. Ten wątek był od początku bardzo specyficzny, sporo zwolenników, sporo sceptyków, ale był ciekawy, a dyskusja była( po za kilkoma wyjątkami) w miarę rzeczowa, czasem nawet poparta naukowymi faktami. To jednak co tu się dzieje od dobrych kilkudziesięciu stron to jakaś masakra. Temoo, czy Ty widzisz co piszesz? Serio uważasz, że dzięki magicznym pigułkom zwanym argininą, która jest zwykłym aminokwasem urośniesz nagle w 2 dni nie wiadomo ile XD? Albo nawet "będziesz truł organizm" Serio? Toż to nawet przy sterydach jest lekką przesadą, a co dopiero przy argininie? Ludzie błagam! Uzyjcie trochę mózgu. Proces wzrostu jest cholernie skomplikowany, mamy blokery wydzielania, pośredniki, bariery przenikania i pier*liard innych. Trzeba to wszystko ogarnąć, do tego rzecz jasna perfekcyjny tryb życia i liczymy na cud. Mnie też temat zwiększania wzrostu interesuje, możemy zakładać, że to możliwe ale w żadnym wypadku nie takie proste...Jak czytam ten wątek to chce mi się płakać. Tu nie chodzi nawet o brak wiedzy, rozumiem, że nie każdy musi być geniuszem, ale na litość.... Przychodzą tu goście co mają 193cm i chcą więcej, nie wiedzą nawet co to jest arginina, to tak jakbyś chciał zaprojektować wieżowiec, nie znając tabliczki mnożenia.


Zmieniony przez - AtomowyDzik w dniu 2016-09-20 18:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a według ciebie jaki wzrost jest wystarczający,zgadzam się troche,że to przesada z truciem organizmu,ale żeby troche się wydłużyć nie trzeba znać się na argininie itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 288
mam 175cm i jest to dla mnie zdecydowanie za mało. W dzisiejszych czasach 180cm to już niestety średnia. Tyle też by mnie satysfakcjonowało, takie 185cm marzenie, ale nie wykonalne. "Znać się na argininie" czyli wiedzieć co to jest i jak działa, jeśli ktoś piszę, że można sie tym otruć( no może dawkami 100g/dzień) to bez dogłębnych analiz widać, że zwyczajnie nie ma bladego pojęcia o temacie i nawet nie chce mu się przeczytać tego wątku nie mówiąc o źródłach naukowych czy wiki. Jeśli zaś nie trzeba się wcale na niczym znać, to proszę uzasadnij. Według mnie branie kilku głupich tabletek aminokwasów na dzień nic Ci nie da, nawet gdybyś miał 12 lat




Zmieniony przez - AtomowyDzik w dniu 2016-09-20 18:51:46

Zmieniony przez - AtomowyDzik w dniu 2016-09-20 18:51:59

Zmieniony przez - AtomowyDzik w dniu 2016-09-20 18:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 135
Przepraszam bardzo ale ja tylko obaliłem tą tezę jak pisali, ze podczas jednej nocy urosneli prawie 1 cm.. chcialem sobie tylko to sprawdzic i wyrazic opinie. Ja od dziecka plywam i startuje w roznych zawodach dziennie base, kazdy moj kolega z srodowiska plywackiego ma okolo 190 i tutaj jest wlasnie klucz by sie podciagnac troche wyzej o kilka cm i co najlepsze ladnie sie wyrzezbic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium