SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no widzisz jak to jest dla ciebie 185 to marzenie, ja mam tyle np (teraz) nie rano i osobiście uważam,że idealny wzrost to 188 i to jest dla mnie ''marzenie'' 175 to prawda,że mało to był średni wzrost naszych ojców,dziadków teraz społeczeństwo rośnie i fakt,że 180 to średni,a nawet niski tak od 183 już w miare
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2642
Witam mam 16 lat 172 wzrostu i mam z nim problem bo od 14 roku zycia powinienem miec skok wzrostowy a nie mialem go,uroslem od 14 lat 4cm jak poszlem z rodzicami to lekarza to mi nie chcial dac skierowania do endykrologa bo mam w porzadku wzrost ale praktycznie nie rosne a zdrowo sie odzywiam biore tran witaminy i nie rosne praktycznie nic,ojciec ma 176 rowniesnicy sa wyzszi odemnie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2642
mial ktos podobny wzrost w moim wieku ile teraz macie uroslicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Bodo błagam, nikt ci nie powie czy urośniesz, nie ma co patrzeć na innych. Jedni nie rosną po 15 roku życia, inni mają drugi skok wzrostu w wieku 21 lat nawet.


Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-10-07 19:25:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3911
Równie dobrze możesz już nic nie urosnąć, ja też nie rosnę od 14rż i co? I nie gadaj że "inni" mają skok w 21rż jak już to jakiś fenonem 0.01% populacji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
0.01% populacji? Nie rób sobie jaj, ja znam z 5 takich osób, wśród kumpli czy rodziny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 124
SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq
0.01% populacji? Nie rób sobie jaj, ja znam z 5 takich osób, wśród kumpli czy rodziny.


Jasne...bo mój tato jak miał 20 lat mierzył 170cm,ale już jak miał 22 to 185 tak oczywiśćie.....
co wy za brednie wypisujecie?
ostateczny wzrost u facetów kończy się jak ma 19 lat i 6,7 miesięcy ,a nierzadko kończy się szybciej....
pisanie o skoku wzrostowym w wieku 19.20 czy 21 lat jest żałosne, 0,01 % populacji ma szanse urosnąć w wieku 21 lat
,ale może z 2,3 milimetry max,a nie żaden skok,,,,,,,może jeszcze ten skok będzie po trzydziestce co?
1
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Teoretycznie można jeszcze urosnąć ale zazwyczaj kończy się to w wieku nastu lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Widzę sami wielcy eksperci ;) Wy też myślicie że weźmiecie argininę i urośniecie po 5-10cm? Mam wujka, w wojsku w wieku 21 lat urósł ze 170cm do 176cm, jeden znajomy podobnie, lecz u niego były to raptem 2-3cm. Wystarczy poczytać fora, często się chwalą ludzie, że jednak w wieku 20 lat podskoczyli z 1cm-2cm, nawet przyjmując, że 50% to trolle, to jednak dobre kilka razy takie coś widziałem. Mój brat także podskoczył jeszcze z 1cm w wieku 19-20 lat. Przykładowo Jordan, sporo urósł w wieku właśnie 18-20lat


@maciekstasiek, czy gdzieś tutaj napisałem, że urośniesz 15cm w wieku 20 lat? Wiadomo, że chodzi tutaj o góra 2cm, no chyba że będzie anomalia, coś jak u mojego wujka, są udokumentowane przypadki drugiego skoku wzrostu.


Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2016-10-13 17:43:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostanio widzialem znajomego co mial 19lat jak konczył zawodowke,a mial jakies z 185cm wzrostu, a teraz ma miedzy 195-200cm wzrostu a ma tera 22lata.Jego brat tez jest takim dragalem,ale starszy od niego o 4lata.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Shoty
Polecane artykuły