SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Chłopaki, powiem Wam to co powiedział mi mój lekarz. Jeżeli wiek kostny jest już zaawansowany, tzn, że już wszystko zrośnięte to 1000% GH nie pomoże. Sorry, zle to ująłem, pomoże ale nie na wzrost. Urosną uszy,stopy, głowa czy jeszcze coś innego ale niestety nie wzwyż. Zanim zabierzecie się za kupno czegokolwiek polecam zrobić RTG nadgarstka. Jeżeli kości zrośnięte to jedynie wydłużenie kończyn (kości piszczelowej lub kości uda), koszt takiej operacji to chyba 10-15 tysięcy ;) Te środki jak najbardziej mogą pomóc ale TYLKO w przypadku gdy kości nie są zrośnięte. Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - Pako1231 w dniu 2013-12-08 11:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Zgadzam się z tobą jednak wykonanie rtg nadgarstka nie świadczy o tym że cały proces zrastania nasad się zakończył lub też nie... Szkielet człowieka rozwija się nawet do 30 roku życia. Kręgosłup "zrasta" się podobno jako ostatni. Są też przypadki kiedy rosły osoby po zrośnięciu nasad a nawet po 25 roku życia...

Moim zdaniem mężczyźni rosną do 22-25 roku i zdjęcie rtg nie w pełni powie czy ten proces już się skończył czy też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Moj kumpel poszedl ostatnio 3 cm w 2 tygodnie - nic nie bral 100 % natura. Rocznik 1991 Styczen ( prawie 23 lata )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
No a próbował ktoś tych środków pobudzających GH? Ktoś, kto ma zrośnięte nasady, chciałbym uzyskać opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Ktos kto ma skostniale nasady nie urosnie. Zle zrozumiales kolege, on mowil ze ten proces trwa bardzo dlugo bo nawet do 25-30 r w niektorych przypadkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
Czyli ten środek będzie najlepszy jeśli chodzi o wzrost GH: http://www.megapower.pl/ultimate-apl-piroglutaminian-argininylizyna-100-kap-p-1362.html  ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
remsonq
Ktos kto ma skostniale nasady nie urosnie. Zle zrozumiales kolege, on mowil ze ten proces trwa bardzo dlugo bo nawet do 25-30 r w niektorych przypadkach.


No tak, rzeczywiście, źle zrozumiałem ;)

Andro
Zgadzam się z tobą jednak wykonanie rtg nadgarstka nie świadczy o tym że cały proces zrastania nasad się zakończył lub też nie... Szkielet człowieka rozwija się nawet do 30 roku życia. Kręgosłup "zrasta" się podobno jako ostatni. Są też przypadki kiedy rosły osoby po zrośnięciu nasad a nawet po 25 roku życia...

Moim zdaniem mężczyźni rosną do 22-25 roku i zdjęcie rtg nie w pełni powie czy ten proces już się skończył czy też nie


Czyli warto spróbować tego "zabiegu" jeśli wiem, że nasady nadgarstka mam zrośnięte? Mam 161 więc każdy cm by się przydał :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
DanielAquarius
Czyli ten środek będzie najlepszy jeśli chodzi o wzrost GH: http://www.megapower.pl/ultimate-apl-piroglutaminian-argininylizyna-100-kap-p-1362.html  ?


Tak APL daje jak na razie najlepsze rezultaty.
Jak ktoś ma kase to mógłby przetestować to IGF-1,ale to kosztuje kilkaset dolarów,APL jak na razie najtańszy i najskuteczniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
to apl tutaj http://www.megapower.pl/ultimate-apl-piroglutaminian-argininylizyna-100-kap-p-1362.html
co kolego wrzucil to czasem nie za tanie? xD ludzie tutaj sprzedawali wczesniej po +100zł xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Z tego co wiem to w Polsce APL jest w ogóle niedostępne,nie ma go w żadnym sklepie,ani internetowym ani stacjonarnym,po prostu urząd celny nie chce przepuścić przez granicę w dużych ilościach.Dlatego jeśli ktoś zamawia zza granicy to płaci vat,cło i mase innych dupereli,w tym trzeba zapłacić ponad 100zł za samą przesyłkę.
49zł to było kilka dobrych lat temu,a później ludzie masowo wykupili i się zapasy w polskich magazynach pokończyły.

Zmieniony przez - H-S-Silva w dniu 2013-12-10 00:36:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium