SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie pamietam okolice 16 roku rzycia, panie jakie zdrowe odżywianie ,a na śnaidanie sie zjadło kanapki z serem i wędliną w szkole to samo, na obiaj jakiś schanowy ziemniakami i na kolacje tez kanapki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
Nie pamietam okolice 16 roku rzycia, panie jakie zdrowe odżywianie ,a na śnaidanie sie zjadło kanapki z serem i wędliną w szkole to samo, na obiaj jakiś schanowy ziemniakami i na kolacje tez kanapki.

O kurde okolice 16 roku życia to słabiutko... Chociaż jak mówisz że masz 187 cm to znaczy ze musiales szybko i gwałtownie rosnąć? Bolały Cię kości? Ja mam wielką nadzieję, że będę rósł co najmniej do 20-21 roku życia... Muszę przynajmniej do 180 cm dobić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
Nie pamietam okolice 16 roku rzycia, panie jakie zdrowe odżywianie ,a na śnaidanie sie zjadło kanapki z serem i wędliną w szkole to samo, na obiaj jakiś schanowy ziemniakami i na kolacje tez kanapki.

Może papierosy paliłeś albo marihuanę albo piłeś i dlatego rosłeś tylko do 16 roku życia? :D Albo miałeś niedobór lizyny lub witamin i minerałów? Hahah




Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-01 12:56:49

Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-01 12:58:13

Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-01 12:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak zgada si.

Człowieku co ty pierdzielic, osiągnąłem 188 cm i tyle mi starczyło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
Tak zgada si.

Człowieku co ty pierdzielic, osiągnąłem 188 cm i tyle mi starczyło.

Jakbyś rósł do 20-21 roku życia to byś miał ponad 2 metry zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
Tak zgada si.

Człowieku co ty pierdzielic, osiągnąłem 188 cm i tyle mi starczyło.

Ale niedobór witamin i lizyny mógł Ci poważnie zahamować wzrost, może być miał ponad 2 metry... Specjalnie unikałeś lizyny, żebyś już więcej nie urósł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Skutki niedoboru lizyny widać bardzo szybko – człowiek staje się zmęczony i rozdrażniony, ma problemy z koncentracją, czemu mogą towarzyszyć zawroty głowy oraz wypadanie włosów. Duże niedobory lizyny to między innymi brak apetytu, przekrwienie oczu, występowanie opryszczki oraz SPOWOLNIONY ROZWÓJ WZROSTU U DZIECI I MŁODZIEŻY. Bardzo duże niedobory mogą skutkować zanikiem mięśni, a nawet odwapnieniem kości, dlatego ważne jest, aby do nich nie dopuścić.
https://www.medonet.pl/zdrowie,lizyna---wlasciwosci--zalecenia--przeciwwskazania,artykul,1726594.html



Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-01 13:02:04

Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-01 13:03:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Dlatego ja teraz cały czas biorę tą lizynę - https://sklep.sfd.pl/Now_Double_Strength_L-Lysine-opis39842.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Za moich czasów nie było tak dostepnej wiedzy jak teraz człowiek wiedział ze jest coś takiego jak białko jedynie, i widział je w gazecie. O lizynie cłżowiek nie słyszał, nawet o takim czymś jak aminokwasy, w ogóle ceny supli wtedy były zaporowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
Za moich czasów nie było tak dostepnej wiedzy jak teraz człowiek wiedział ze jest coś takiego jak białko jedynie, i widział je w gazecie. O lizynie cłżowiek nie słyszał, nawet o takim czymś jak aminokwasy, w ogóle ceny supli wtedy były zaporowe

A w jakim wieku jesteś teraz? Tak, teraz zdecydowanie wszystko jest, są stacjonarne sklepy w miastach z ogromną ilością przeróżnych suplementów i odżywek. Nie mniej jednak chyba zgodzisz się, że lizyna jest ważna dla wzrostu ciała wzwyż dla dzieci i młodzieży?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium