SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Cien
JnnyGD
ok kuracja sie powiodla
uroslem 0.5cm jestem pewien ze to dzieki APL
teraz 2 miesiace bede sie odzywial jak zawsze a nastepnie 2 miesiace diety
to ze uroslem jedynie 0.5cm moglo byc spowodowane tym ze diety trzymalem sie niecaly tydzien z powodu ferii
chcialem to zakonczyc podczas ich trwania ale sie nieco przedluzylo
nie mialem uczucia zadnych "lekkich plecow" ani bezsennej pierwszej nocy jak inni nie rozciagalem sie a przed dieta pilem kakao i codziennie jadlem chleb z ziarnami wiec po tak krotkiej diecie raczej argininy bylo dosc sporo w moim organizmie
w miedzyczasie przetestuje tez to co mialem zamiar wczesniej
HGH + IGF gdyby udalo mi sie wykombinowac kase
http://allegro.pl/1-x-hgh-igf-spray-najsilniejszy-hormon-wzrostu-i3936547246.html
rano i po poludniu zalecane dawki a na noc 3krotnie wieksza do tego wiecej snu medytacja i dzwiek zwiekszajacy produkcje hgh na koniec dam znac czy warto kupic
sory za bledy brak polskich znakow interpunkcji itd. pisze uzywajac smartfona

Przecież to jest takie g**** ,że masakra wyrzucisz tylko hajs w błoto nie ma takiego czegoś jak hgh i igf w sprayu..Idz do lekarza niech zbada czy masz zrośnięta nasady kości jeśli nie to idziesz do jakiegoś prywatnego endo jak dobrze myśle ,który moze Ci poprowadzić kuracje hgh to może kilka cm urośniesz ale hajsu to musisz mieć w bród na to Innej drogi nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
JnnyGD
ok kuracja sie powiodla
uroslem 0.5cm jestem pewien ze to dzieki APL
teraz 2 miesiace bede sie odzywial jak zawsze a nastepnie 2 miesiace diety
to ze uroslem jedynie 0.5cm moglo byc spowodowane tym ze diety trzymalem sie niecaly tydzien z powodu ferii
chcialem to zakonczyc podczas ich trwania ale sie nieco przedluzylo
nie mialem uczucia zadnych "lekkich plecow" ani bezsennej pierwszej nocy jak inni nie rozciagalem sie a przed dieta pilem kakao i codziennie jadlem chleb z ziarnami wiec po tak krotkiej diecie raczej argininy bylo dosc sporo w moim organizmie
w miedzyczasie przetestuje tez to co mialem zamiar wczesniej
HGH + IGF gdyby udalo mi sie wykombinowac kase
http://allegro.pl/1-x-hgh-igf-spray-najsilniejszy-hormon-wzrostu-i3936547246.html
rano i po poludniu zalecane dawki a na noc 3krotnie wieksza do tego wiecej snu medytacja i dzwiek zwiekszajacy produkcje hgh na koniec dam znac czy warto kupic
sory za bledy brak polskich znakow interpunkcji itd. pisze uzywajac smartfona


Nie wiem jak to powiedzieć ale błąd pomiarowy co do wzrostu wynosi aż 3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
wiem ze nie ma czegos takiego ale z moim wzrostem (165,5cm) probuje sie wszystkiego
to dziala podobnie jak APL a wiec moj organizm bedzie produkowal zwiekszona ilosc HGH polaczone z bieganiem wieczorem moze cos da
mysle jednak ze masz racje przed zakupem tego powinienem zrobic zdjecie
a na prawdziwy hormon mnie nie stac bo nie mam pracy zeby placic miesiecznie mniej wiecej 1500zl jak po tym nic nie urosne i po nastepnej kuracji APL to nie ma sensu wyrzucac kasy na inne rzeczy
sprobowalbym tylko z tym mikro czyms jakimis uszkodzeniami czy peknieciami i to juz koniec
pisane ze smartfona

Zmieniony przez - JnnyGD w dniu 2014-02-12 23:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
spróbuj moze intrerming fasting zrob post 20h , 4 h jedzenia wykonuj trening na silowni bardzo intesywny krotki do 1 h i jedz godzine po treningu cale zapotrzebowanie na kcal w te 4 h i pamietaj kcal musza byc na + powinno byc wtedy duzo hgh + ten suplement, duzo witamin i przede wszystkim snu przynajmniej 10 h i moze ale to moze wtedy cos podziala tak na biegu rozkminilem

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-02-12 23:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
po zamowieniu supla wyprobuje z postem nie bedzie problemu bo zdarzalo sie ze nie jadlem i 2-3dni (nie ze wzgledu na wieksza produkcje hgh) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
ale musisz jesc wlasnie duzo tylko ograniczac sie do postu.Kiedy masz uczucie glodu to jest wyrzyt wiekszy wyrzut gh.A i pamietaj zeby zakupic duzo wapnia bo z czego kosci maja rosnac i inne witaminki i minerala bo jak bedziesz zrec parowki z bialym chlebem i musztarda to zapomnij o wiekszym wzroscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Dobrze powiedziane, wapń jest bardzo waży, ja dostarczam teraz około 2500mg +/- czyli dwukrotnie więcej niż potrzebuje około 80% dostarczam z naturalnego pożywienia czyli piję 1l mleka = 1200mg CA 100g sera żółtego (5 plastrów ) = 900 mg CA + dwie tabletki do rozpuszczania jedna ma 300mg CA + 60mg wit C, co daje łącznie 2700mg czyli powinienem rosnąć jak na drożdżach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Witam. Przeczytałem wiele typu tematów związanych ze wzrostem. Od znajomego lekarza dowiedziałem się iż po zakończeniu okresu dojrzewania nie jest możliwe aby osoba mogła jeszcze urosnąc wzwyż. Wiem również , że możliwe jest podniesienie wzrostu lecz w sposób mechaniczny niosący ze sobą konsekwencje. Jedną z metod jest więszkości znana metoda Lizarowa , ktora jest kosztowna i niebezpieczna lecz przynosi rezultaty. Drugim sposobem jest rozciaganie kręgosłupa oraz w pewnym sensie tworzenie patologi w konczynach dolnych poprzez wyonywanie ćwiczeń i dobraniu odpowieniej diety i lub suplementow np takich jak w temacie. Wiem , że moj kuzyn juz po skonczeniu 18 lat przeczytal pewne e-booki nie wiem jakie ale na pewno nie jeden i opracowal sobie program cwiczen i diete. W około 4 miesięcy urusł około 7 cm. Przywiazywał do tego naprawde bardzo dużą uwage i zabierało mu to wiele czasu poniewaz wszystiego robil wiecej niz musiał. ze 178 wzrostu urusł do 185 wtedy w wieku prawie 19 lat Jednak po jakims czasie wzrost spadł do 183 wiec wznowil cwiczenia zaczął jeść witaminy , wapn , aminokwasy , oraz galaretki osiagnal znow 185 wzrostu , ktory się utrzymal do tej pory , nie wiem czy 183 to bład pomiaru czy to byl chwilowy spadek spowodowany powracaniem kosci i stawow do stanu pierwotnego. Wzrost ktory mu się utrzymał jest widoczny konsekwencjami moze byc bół w stawach oraz kręgosłupie i pewien dyskomfort w wykonywanu cwiczen fizycznych. Sam postanowiłem spróbować tej metody wstępnie przez tydzien mam wykonywac przygotowujący stretching oraz wykonywac cwiczenia na drążku z obciązeniem konczyn dolnych 2X dziennie stopniowo dostosowując do mojej wytrzymałośći. Od dzis zaczynam jesli bedzie ktos zainteresowany to mogę przedstawić wstepne wyniki po 2 tyg z glebszym opisem cwiczen. Pozdro peace Joł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
To ciekawe co piszesz.Jestem gotowy spróbować razem z tobą tej metody.Napisz coś więcej o tym planie i o sobie,wzrost,ile już nie rośniesz itp. Informuj o efektach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2387
człowieku napisz caly plan i diete - blagamy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium