SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2004
remsonq, 2cp, robiliście może rtg nadgarstka aby sprawdzić wiek kostny i chrząstki nasadowe? Ja byłem u endokrynologa i ocenił mi że mam nasady jak w wieku 18 lat ( mam 16 i 8 miesiecy ) i to właśnie przez siłownie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
I właśnie tego się boję... Że od silowni szybciej chrzastka nasadowa się zrosnie itp przez co nie urosne ;/ 17 lat 169 trzeba będzie te te kuracje zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
nie robilem zdjecia, ale wlasnie w tym czasie kiedy zaczalem rosnac, zaczalem tez cwiczyc silowo. z tym hamowanie wzrostu od silowni to mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Mit ja mam 21 i rosne, wiele osob na zagranicznych forach w wieku nawet 28-29 rosla. Podobno kregoslup calkowicie kostnieje nawet w wieku 30 lat a ogolnie jest przyjete ze szkielet kostnieje do 25 r, wiec dajcie sobie spokoj z tymi rtg bo Ci ktorzy to interpretuja czesto nie maja pojecia o tym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
a jak juz chcecie spac spokojnie to mozecie brac preparat " letrozole " jakos tak powoduje zatrzymanie kostnienia lub znaczne jego spowolnienie czy cos takiego. Moim zdaniem jest to bez sensu bo to szkodzi zdrowiu pewnie a majac 18 lat zdazysz to 20-ktoregos roku osiagnac swoj cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2004
właśnie myślałem też zrobić rtg kolana żeby sprawdzić jak tam w nogach stan kostny, nawet samemu można sobie to sprawdzić mając zdjęcie bo to nic trudnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Znam se na tych zdjeciach, pytanie tylko po co to sprawdzac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
ja z poltora roku temu bralem letro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
podajcie prosze link do APL z EBAYa za te ponoc 80 cos.. z przesylka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium