SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
To pewnie ten twój nauczyciel w wieku 20 lat nie miał jeszcze włosów na jajach xD

DanielAquarius

Obecnie okres wzrostu u mężczyzn wydłuża się,

a ja czytałem że jest właśnie odwrotnie

Zmieniony przez - bambam w dniu 2014-05-14 12:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
DanielAquarius
Pisałem już, że wiek dojrzewania u mężczyzn się wydłuża... Czytaj wszystkie posty, a nie tylko robisz sobie wyrywki i potem robisz burdel na forum.


KTO ROŚNIE W WIEKU 25 LAT NAUCZYCIEL CHYBA MIAŁ PROBLEMY ENDOKRYNOLOGICZNE

http://synapse.koreamed.org/DOIx.php?id=10.3904/kjim.2006.21.1.68&vmode=PUBREADER 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
filip369



















Zmieniony przez - filip369 w dniu 2014-05-12 18:29:43


serio to coś daje? działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
bambam
To pewnie ten twój nauczyciel w wieku 20 lat nie miał jeszcze włosów na jajach xD

DanielAquarius

Obecnie okres wzrostu u mężczyzn wydłuża się,

a ja czytałem że jest właśnie odwrotnie

Zmieniony przez - bambam w dniu 2014-05-14 12:25:38


To w takim razie pewnie umrzesz w okolicach lat 60-70., bo gdy reszta cywilizowanego świata żyje coraz dłużej Ty postanowiłeś żyć krócej - moja odpowiedź na Twój kretyński post robiący śmietnik tutaj.
Wierzyć nie musisz, bo mi Twoje szczęście tutaj niepotrzebne, ale jak już tu piszesz, to pisz konkretnie i na temat, a nie robisz syf, który tylko zajmuje miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
DanielAquarius
bambam
To pewnie ten twój nauczyciel w wieku 20 lat nie miał jeszcze włosów na jajach xD

DanielAquarius

Obecnie okres wzrostu u mężczyzn wydłuża się,

a ja czytałem że jest właśnie odwrotnie

Zmieniony przez - bambam w dniu 2014-05-14 12:25:38


To w takim razie pewnie umrzesz w okolicach lat 60-70






syf to robisz ty opowiadając takie bajki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
Odpisuję Ci na takim samym poziomie jak Ty odpisujesz mi, czyli farmazonami. Dla mnie rozmowa z Tobą jest skończona, bo szkoda mojego czasu na Twoje kozakowanie. Nie wnosisz nic sensownego do tematu, a wiesz najwięcej. Takiemu ''specjaliście'' to ja serdecznie dziękuję. Bye bye...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Daj źródło gdzie piszą o wydłużaniu się dojrzewania u mężczyzn

Zmieniony przez - bambam w dniu 2014-05-14 18:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
JA znalazłem bardzo ciekawy artykuł i to przetłumaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Oglądałem film dokumentalny na światach najwyższego człowieka wczoraj ... Wychowywał się być bardzo duże , ponieważw jego mózgu guza stosuje się ciśnienie do przysadki mózgowej , który wydany nadmierne ilości hormonu wzrostu . Ale uważam, że to ciekawe, żeczłowiek rósł gdy miał 18 lat , 19 , 20, 21 i wreszcie aż był 22 , kiedy zmarł .

Tradycyjna myśl , że nie może się rozwijać , po 18 z GH ( z powodu fuzji kości ) nie pasuje do tego przykładu . Co sądzisz Ellis ?

" Wiek kostny " jestciekawa koncepcja ... ale myślę, że jest to zupełnie bezużyteczne ... wiek kostny nie powinien zmienić każdą decyzję czy inny sposób , czy nie dać hormon wzrostu , bo widziałem dzieci, których kości są podobno " skondensowane " rośnie kilkanaście centymetrów .

Myślę, że lekarze, którzy zdecydują , czymłody człowiek może się rozwijać , patrząc na " wiek kostny " wyniki są całkowicie błędne ... Wiem, że są przekonani, że to, czego nauczyli się być prawdziwe , to prawda ... ale wiem, że to jest fałszywe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Ja ciągle dostaję listy od rodziców dzieci w wieku 17 lub 18 lub 19 lat , które zostały poinformowane przez swoich lekarzy (zwykle endokrynologów dziecięcych ) , że ich kości są połączone ... a więc do wniosku, że nie mogą one rosnąć już ... Więc nie dać im receptę na hormon wzrostu . Nie będą nawet próbować zobaczyć, czy będą rosnąć , bo są przekonani, że to, czego nauczyli sięprawdy wyryte w stali . Nie ma sensu próbować , zgodnie z ich książek , więc nie będą nawet próbować ...

Niektórzy rodzice szukają innego sposobu na zdobycie hormon wzrostu dla ich dzieci , a niektóre z nich mnie znaleźć , i napisz do mnie . I pomóc im dostać hormon wzrostu w Meksyku , ponieważ jestem przekonany, będą rosnąć. Oni nawet nie potrzebują recepty kupić hormon wzrostu , ale ja się ich do jednego z moich lekarzy ( mam trzech lekarzy, którzy również uczą się ode mnie ... ) , tak aby brać go pod nadzorem lekarza , który daje im również receptę . Widział młodych mężczyzn rośnie w wieku 18 i 19.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium