SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Jeśli ktoś chce poddać się eksperye,towi i spr czy urośnie się w wieku drosłych to moze kupić:Alfacalcidol
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Jeśli ktoś chce poddać się eksperymentowi i spr czy urośnie się w wieku dorosłym to może kupić:

1. Alfacalcidol (wykazał bardzo dziwne działanie na dorosłych szczurach, potrafił tworzyć nowe kości w strefie belczekowej nieżalenie od płytek wzrostu+ pogrubia okostną w kręgach)
2. Meclezine - hmmm ma działanie równe silne co CNP w przypadku zaburzeń FGF3R. Niestety CNP aktywuje kilka innych szlaków których Meclezine nie potrafi. Jednak blokując FGF3R za pomocą Meclezine mamy SZANSĘ na naturalne zwiększenie CNP.
3. Zwiększenie IGF-1 i HG np MG677 ale tu każdy może brać co chce
4. Zwiększenie FGF-2: Astragalus, polisacharydy Lycium barabarum, Osthole (według osoby z którą konsultowałem ten stack, Osthole jest zły mimo ze aktywuje FGF-2) inne Siarczanowane polisacharydy takie jak heparyna, siarczan dekstranu (DXS), λ-karagenina - jednak one u ludzi są stosowane tylko miejscowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Jeśli ktoś chce poddać się eksperymentowi i spr czy urośnie się w wieku dorosłym to może kupić:

1. Alfacalcidol (wykazał bardzo dziwne działanie na dorosłych szczurach, potrafił tworzyć nowe kości w strefie belczekowej nieżalenie od płytek wzrostu+ pogrubia okostną w kręgach)
2. Meclezine - hmmm ma działanie równe silne co CNP w przypadku zaburzeń FGF3R. Niestety CNP aktywuje kilka innych szlaków których Meclezine nie potrafi. Jednak blokując FGF3R za pomocą Meclezine mamy SZANSĘ na naturalne zwiększenie CNP.
3. Zwiększenie IGF-1 i HG np MG677 ale tu każdy może brać co chce
4. Zwiększenie FGF-2: Astragalus, polisacharydy Lycium barabarum, Osthole (według osoby z którą konsultowałem ten stack, Osthole jest zły mimo ze aktywuje FGF-2) inne Siarczanowane polisacharydy takie jak heparyna, siarczan dekstranu (DXS), λ-karagenina - jednak one u ludzi są stosowane tylko miejscowo.



Zmieniony przez - washington w dniu 2020-05-12 18:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
g**** prawda w wieku doroslym biorąc różne pierdoły się nie urośnie.Nawet jak bym podpisał pakt z siłami ciemności nic by to nie dało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
diox96
g**** prawda w wieku dorosłym biorąc różne pierdoły się nie urośnie.Nawet jak bym podpisał pakt z siłami ciemności nic by to nie dało.


i masz rację- tej wersji się trzymajmy, jedyną skuteczną metodą jest operacyjne wydłużenie nóg. Całą resztę podaję bardziej jako ciekawostką. Według niektórych dzięki manipulacji poziomami FGF-2 i CNP można rosnąć nawet gdy się ma 18+. Pierwsi na ten trop wpadli japońscy naukowy, tu masz ich badania.

https://patents.google.com/patent/US8815803B2/en

Trzy cytaty, żebyś długo nie szukał, ale masz tam tego więcej.
"The present invention also relates to a method for increasing a body height of an individual by activation of GC-B."

"The present invention further relates to a method for screening for an agent for increasing a body height of an individual using the activity of GC-B as an indication, and to a method for extending cartilage bones free from FGFR3 abnormality by the activation of GC-B."

"A still further object of the present invention is to provide a method for extending a cartilage bone free from FGFR3 abnormality by the activation of GC-B."

Dalej ich tropem powędrował Turecki naukowiec, milioner właściciel około 200 patentów. W czasach studiów na Harvardzie (jakieś 5 lat temu) oferował swoje leki, niestety większość uznała go za oszusta i nikt nie chciał od niego ich kupić. Trudno było go zweryfikować. Obecnie sporo się zmieniło, okazało się że naprawdę studiował na Harvardzie, jego praca o której tak dużo pisał parę lat temu, została rok temu opublikowana na Harvardzie, a obecnie ma własną firmę i doczekał się strony na Wikipedii. Dorobił się i niestety obecnie nie chce już ich sprzedawać, jego leki jak to leki mają skutki uboczne, a trzeba pamiętać że lek nie został dopuszczony do obrotu i nie chce ryzykować problemami.
Tu są jego prace z czasów studiów.
https://dataverse.harvard.edu/dataset.xhtml?persistentId=doi:10.7910/DVN/92KBPH
Strona na wikipedia potwierdza jego pracę na nad zwiększeniem wysokości:
https://en.wikipedia.org/wiki/Erdal_Can_Alkoçlar
Mam do niego numer telefonu mogę ci podać i pisz śmiało na whatsappa, wszystko ci wytłumaczy. On twierdzi, że osoby które stosowały jego kurację urosły kilka cm i byli wśród nich nawet 28'latkowie

Badania dotyczące alfacalcidol'u
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18175034
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15615075







Zmieniony przez - washington w dniu 2020-05-13 07:27:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Niski wzrost u faceta kobiety od strasza. Ja niestety jestem niski i nie jestem atrakcyjny .Nie szukam już wcale kobiety.
Nie będę niczego na siłę zmieniał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Próbować zawszę można znalesc kogoś, ale raczej nic na siłę na spokojnie szukaj. Przecież są też niskie dziewczyny, mało kto jest idealny na tym świecie,ja mam krzywy ryj xD i jakoś z tym żyje haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Pondro02
Próbować zawszę można znalesc kogoś, ale raczej nic na siłę na spokojnie szukaj. Przecież są też niskie dziewczyny, mało kto jest idealny na tym świecie,ja mam krzywy ryj xD i jakoś z tym żyje haha


No dobra masz krzywy ryj nic nie mam do tego .No ale niski facet poniżej metra 80 ma ciężko znalezieniem faceta.Ja mam 3 centy mniej od 180 cm .Niskie dziewczyny lubią tylko nie niskich też słyszałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
diox96
Pondro02
Próbować zawszę można znalesc kogoś, ale raczej nic na siłę na spokojnie szukaj. Przecież są też niskie dziewczyny, mało kto jest idealny na tym świecie,ja mam krzywy ryj xD i jakoś z tym żyje haha


No dobra masz krzywy ryj nic nie mam do tego .No ale niski facet poniżej metra 80 ma ciężko znalezieniem faceta.Ja mam 3 centy mniej od 180 cm .Niskie dziewczyny lubią tylko nie niskich też słyszałem .

Mój brat dorosły ma 171 cm i ma dziewczynę która jest od niego 1 cm wyższa. Bez przesady że nie można znaleźć dziewczyny która zaakceptowałaby wzrost 177 cm.



Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-29 18:10:36

Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-05-29 18:12:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium