SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
A jak bym kupił osobno arginine i lizyne w tabletkach i łykał to wszystko na raz to efekt będzie taki sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
Tak, ale potrzebujesz piroglutaminianu argininy, a samej nie kupisz, dostępna jest tylko l-arginina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
zalatwilem sobie APL od ultimate ostatnia puche w jednym ze sklepow znalazłem, mam pytanie, za 3 tygodnie mam zawody sztuk walk myślicie ,ze jest sens zrobic 2 tygodniowa -1 tygodniowa kuracje na APL? czy kosci mi sie nie polamia jak bede sie bil?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
A niby dlaczego mają się połamać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
yoseph- Z tego co wiem jednym z działań lizyny, jest pomoc we wchłanianiu wapnia. Kości powstają głównie przez nadbudowanie obszarów przy stawach, nie wiem jak to fachowo powiedzieć, ale w każdym razie od końców. Myślę że nie zaszkodzi Ci to kuracja :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
ok mam takie pytanie: ja raczej nie licze na to ze zwieksze ta kuracja szkielet, chciałbym sie dowiedziec zeby juz uzyskac jakiekolwiek efekty z tej kuracji to ile maksymalnie dni i jakie dawki powinienem brac , powiedzmy zeby przynajmniej mięśnie na tym zyskały? moge połączyć to z kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Co do połączenia z kreatyną to nie wiem. Nie znam się na tym aż tak bardzo. Niemniej błagam ludzie! Skończcie zadawać bezsensowne pytania.. ile urosne? czy to mi coś da? ile bede miał dzieci? Nikt wam na to nie odpowie, a szczególnie znając Was tylko z forum. Co do czasu jaki musisz spędzić przy ćwiczeniach- trudno to określić. To zależy w dużej mierze od ilości ćwiczeń, typu ćwiczeń oraz Twoich predyspozycji. Dawki jak na opakowaniu ;)

Zmieniony przez - SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq w dniu 2015-04-10 20:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
ok, ktos ogarniety odpowie mi na pytanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium