SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 552
jak tam efekty wasze? :) coś cicho sie zrobilo.. :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 886
krzykacz
Jest dużo więcej trefnych kont. Stąd moja rada. Kto ma to gdzieś i pragnie robić interesy z kimś takim na PW ryzykuje swoje pieniądze a to już nie moja ani portalu sprawa. Późniejsze pretensje tylko do siebie. Ostrzeżenie jest/było podane dla ogółu.


Dlatego preferuje przesyłkę za pobraniem, jeśli coś kupuje od ludzi z forum!

Jak pomogłem przyznaj SOG'a !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Zaplanowałem kurację na 19 sierpnia,dołącze do tego niacynę i może coś z tego wyjdzie.Patryck kiedy zaczynasz swoją ? I ponawiam pytanie gdzie są te osoby które zamawiały APL od Andrino ? Jak ten temat przegląda remsonq to do niego też pytanie czy coś planuje robić w najbliższym czasie,bo jego wypowiedzi chyba były najbardziej merytoryczne tutaj. Zwolniło się miejsce na APL,zainteresowanych zapraszam tu: https://www.sfd.pl/[K]_APL_Nutrition_Sprowadzone_z_USA-t962848.html# 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
Prochy zakupione, jutro dojdzie do mnie jeszcze Rexorubia i od next tyg zaczynamy:) wszystkie pomiary ciała pospisuje, zobaczymy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Daj znać czy udało Ci się zdobyć rexorubię w aptece,ja byłem wczoraj po witaminki ale zapomniałem o rexorubii i nie zapytałem.Ja dołożę również niacynę,koszt to jedyne 2,50zł za 25 tabletek ale niestety tylko na receptę,a więc będe chyba musiał coś nawymyślać lekarzowi,żeby mi to przepisał ;) Niedługo zrobię fotkę swojego kompletu i zaczynamy.Wczoraj się mierzyłem na laserowym przyrządzie w aptece i mam równo 170cm po kuracji zrobię to samo w tej samej aptece i tym samym czasie.Myślę,że tak będzie najbardziej wiarygodne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
W sumie już teraz mogę Ci powiedzieć że mi się udało :D Panie dzwoniły do hurtowni i na jutro mają mi sprowadzić jedno opakowanko ;)
Hm właśnie czytałem o tej niacynie, ciekawe... może i warto by to dorzucić, zaszkodzić nie powinno :D

Zmieniony przez - Mazer_1989 w dniu 2013-08-07 16:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
A wiesz jaki koszt będzie w aptece ? W internecie jest po około 30zł.To dosyć szybko zamówili jak na następny dzień.Możesz zapytać czy Ci sprzedadzą w aptece bez recepty,może się uda.Powiedz,że na pryszcze chcesz,bo czytałem,że ludzie to właśnie na to biorą.Gorzej jak nie masz pryszczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja jak kupowałem 2 lata temu rexorubie to bez problemu w aptece mi na drugi dzień sprowadzili bez żadnych recept.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Rexorubia bez recepty.Jedynie z niacyną problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Niacyna też jest w multiwitaminie, próbujcie i piszcie efekty bo ja na pierwszej kuracji brałem 3tabletki apl przez 20 dni + te wszystkie witaminy + rexorubia i lepszy efekt był bo 1cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Wiecej