SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 900
Ja robiłem jedną kurację i urosłem 1-1,5 cm (trudno stwierdzić,mogłem niedokładnie się zmierzyć) czekam na cudze opinie iiiiiii ktoś tutaj wcześniej mówił o kanale "growtallerguru" ogarnął to ktoś? Wiecie co trzeba robić itd? http://growtallerworkout.com/index2.html tutaj jego strona http://chomikuj.pl/HackValkyr/Jak urosn*c4*85*c4*87 7-15cm nawet po okresie dojrzewania/Program 1 - Grow 6 Inches Taller In 90 Days DVD a tutaj filmiki. A tutaj inna strona od tego kolesia http://www.growtaller4u.com/index2.html

Zmieniony przez - torcidek91 w dniu 2014-09-27 15:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1592
Aktualnie suplementuję siarczan glukozaminy (ze względu na stawy, ale szczerze jestem ciekawy czy to wpłynie także na wzrost). W najbliższym czasie biorę się za trening na siłowni, a co za tym idzie będę miał nową dietę, a wcześniej wykonam pomiarów i zważenia, bo po przerwie od wszelkich ćwiczeń (kiedyś uprawiałem kalistenike oraz jazdy na rowerze górskim, które serio wpłynęły pozytywnie na umięśnienie dolnych partii ciała, ale to ze względu pewnie, iż jeździłem ostro pod górę dużo), nieźle zmarniałem. Także po zmierzeniu się oficjalnie podam, czy mi to pomogło, ale odmierzając od ściany to tak jak mówiłem, raczej oczekiwać subtelnych efektów. Na początek listopada kolejna kuracja. APL obserwujcie, czasem się w jakimś sklepie pojawił, ja z miesiąc za tym wypatrywałem. Co to grow taller guru, to z tego co na zagranicznyh stronach czytałem scam, już sam tani marketing (tekst mający przekonać cię, że masz jakiś problem, następnie przedstawione cudowne rozwiązanie wraz z indukcją masy rzeczy, które magicznie uzyskasz w pakiecie) odpycha. Także można się zapoznać, ale nie brał bym tego jakoś na serio. Tłumacze właśnie kuracje z Natural Grow Height, jedna jest dość tania, inne wiążą się z braniem prohormonów lub używaniem drogiego sprzętu, ciężko dostępnego w Polsce, więc raczej sobie daruję.

Zmieniony przez - filip369 w dniu 2014-09-27 17:42:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 205
@up

A jak z efektami po APL?

Robiliście te kurację 7 dniowe? Według pierwszego posta?



Zmieniony przez - Rexiak w dniu 2014-09-27 17:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 900
Jak to przetłumaczysz filip,to podziel się tłumaczeniem tutaj w miarę możliwości ;) byłbym (i pewnie nie tylko ja) bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Ostatnio zażywam dużo owoców, białka, 0 słodyczy, multiwitaminę a do tego od tygodnia L-argininę 800mg, l-ornitynę 700mg i l-lizynę 500mg/ dobę do tego biegam, 2x w tygodniu basen, WFy i rower. Przybyło mi 3cm w zasięgu i ok 0,5cm w górę. Dodam że mam 15 lat. Od razu mówię że tutaj raczej pomógł program. Mam brata już dorosłego, i jak się okazuje mieliśmy identyczny proces wzrostu, w tym roku będę miał więcej niż on miał w tym samym wieku. Osobiście jestem zdania że program może pomóc, ale nie wiele :) Dla szukających APL radzę poszukać w zagranicznych sklepach. Widziałem już parę takich z dostępną. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2387
sqrczy - tylko i wylacznie genetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Te linki u góry raczej od razu bym sobie odpuścił bo jak widzę taką reklame to az sie niedobrze robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
dissio no nie bylbym taki pewien. Moze rozciąganie, a nie koksy ale po 14 latach wzrostu identycznych jak mój brat wątpię że w 2 tygodnie nagle genetyka się obudziła i go przerosłem. Bardzo mało prawdopodobne. Możliwe też że koksy jakoś pobudziły HGH i ewentualnie urosne szybciej, ale w dorosłości go nei przerosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1592
Dissio to jak wytłumaczysz to, że u mnie w rodzinie wszyscy są bardzo wysocy poza mną?
Do tego większość to mezomorficy lub endo a ja jestem ekto.

Zmieniony przez - filip369 w dniu 2014-09-29 20:35:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2387
filip pradziek/dziadek byl niski i masz niesamowitego pecha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium