SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
hej!
mam pytanie głównie do ramsonq. czy urosłeś dużo po APL i ultradźwiękach? czy warto to wszystko stosować? jak długo to stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Witam ;) Gdzie mogę kupić APL ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 886
tsunamimt
Witam ;) Gdzie mogę kupić APL ? ;)

Dobre pytanie....
Sam szukam po sklepach tego suplementu i lipa, nigdzie nie ma.
A może ktoś z was ma do odsprzedania jedną puszkę ?

Jak pomogłem przyznaj SOG'a !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
No już się wpieniam powoli ;) Na necie wszędzie braki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2209
Spróbujcie poszukać na zagranicznych sklepach - tam znajdziecie. Na allegro od jakiegoś czasu już nie ma :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
http://www.nutrabio.com/Products/arginine_pyroglutamate_plus.htm#.US5M1TBO-vA

Z zagranicznych to moze byc. Dawki w stosunku 1:1 co powinno dac lepszy rezultat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Czemu nie należy spożywać kreatyny kilka miesięcy przed kuracją ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 673
http://www.nutrabio.com/Products/arginine_pyroglutamate_plus.htm#.UT86QdaZYkV
- Czyli zamówić można spokojnie to APL i stosować w dawkach jak opisano na 1 stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Ja planuje na majówkę zrobić drugą i ostatnią kurację.Pierwszy wynik mnie nie zadowolił,jakieś 0,5cm. Mierzył się ktoś z was na tych laserowych miarach co bywają w niektórych aptekach ? Ja tam poszedłem wieczorem,zmierzyłem się bez butów i mi wyszło 170cm,a na bilansach szkolnych zawsze było około 168,5cm,podkreślam że ważyłem się wieczorem,a wiec rano mogłoby mi pokazać 170cm i teraz nie wiem czy mi zawyżyło czy taki mam wzrost.Ktoś się jeszcze mierzył na tych laserowych ? Za niedługo mam komisję wojskową,ciekawe ile mi tam naliczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
hej mam 18 lat i 170 cm wzrostu , od 3 tygodni biore arginine niedlugo mi sie skonczy , co polecacie potem,?
i ostatnio zauwazylem ze powiekszyla mi sie tarczyca , jak myslicie czy moj niski wzrost ma cos wspolnego z taczyca?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium