SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2962
No to do dzieła, Powodzenia chłopaki:) A tobie remsonq udaje się przebyć te 60minutowe nagranie?? bez przerwy?? Bo ja po 30 min miałem już ostrą jazdę. I musiałem już ściągać. Dłużej już nie wytrzymałem, a może to tak na początku później się człowiek przyzwyczaja może/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
ja to 60 minutowe wczoraj sluchalem 1 raz i 25 min posluchalem. Dzisiaj planuje 35 min posluchac ;) , ale ono chyba jest najlepsze z tych wszystkich takie najdelikatniejsze. Ogolnie chcialbym do 40 min dojsc ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1712
Czy mozna to sluchac bez sluchawek? bo moje dopiero przyjdą za kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
bez sluchawek nie poniewaz pod wplywem dudnienia ( inne na kazde ucho ) wytwarzaja sie jakies fale ktore powoduja wydzielanie poszczegolnych hormonow ( zalezy od nagrania ) - tak wyczytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Ja dodatkowo słucham tego nagrania:


I powiem wam,że mi się spodobało mimo tego,że jest cięzkie dla ucha to klikam replay i słucham dalej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
To nagranie ma te same fale co nagranie ( przed snem ) " 0,5 - 4 hz "
Dla urozmaicenia mozesz przemieniac. Typek 27 lat i urosl 5 cm w 6 miesiecy. Niby chrzastka nasadowa kostnieje calkowicie w wieku ok 25 lat ale slyszalem ze talerze w okolicach bioder pozniej nawet wiec w sumie mozliwe ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
W sumie mysle zeby tez 3 razy dziennie sluchac tego nagrania na hgh a nie jakies na depresje. Na depresje to moge sobie raz w tyg posluchac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2962
Czyli 3 razy dziennie te 60minutowe nagranie będziesz słuchał, Tak?? ? A mnie jeszcze ciekawi jedna sprawa, czy można słuchać nagrania i np robić coś innego. Nie wsłuchiwać się za bardzo?? przecież i tak mózg te nagrania powinien odebrać.??

Zmieniony przez - Razorik w dniu 2012-03-06 15:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Wedlug zalecen tworcow tych nagran powinno sie wsluchac. To nagranie w youtube wyglada ciekawie mysle ze mozna sluchac go rano po wstaniu na czczo, w poludnie i wieczorem na pusty zoladek 2-3 x 10 min
Pusty zoladek to podstawa a popijac mozna tylko zwykla woda niegazowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1712
Znalazłem na yt równiez taki trening:


komentarze ludzi bardzo pozytywne, do nagrań dorzuce również te cwiczenia i zobacze czy cos da;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium