SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 79
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
Witam, znalazłem ten temat pare lat temu i w sumie olałem go z braku funduszy , teraz mam 24 lata no i
1. pierwsze pytanie do doświadczonych CZY W TYM WIEKU JEST SENS ?
2.Chciałbym także zapytać ponieważ temat ma 190.. stron czy jest jakaś optymalna rozpiska do której należy się stosowac i jakie cwiczenia robic a jakie unikac?
3. jaka arginina APL najlepsza jezeli chodzi o firme i czy ktos ma sprawdzone źródło? czy sama arginina w wiekszych dawkach nie zaszkodzi i jest w stanie cos zdziałac?
to tak na poczatek, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.

Zmieniony przez - yoseph w dniu 2015-03-30 11:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
W wieku 24 lat szansa raczej marna, ale próbować zawsze można.
Na pierwszej stronie masz napisane co brać i w jakich dawkach.
Jeśli chodzi o APL to będzie ciężko, bo firma Ultimate zbankrutowała jakiś czas temu i możesz sobie ew. odkupić od kogoś z forum.
Arginina w ilościach do ok. 5-6g nie jest szkodliwa (oczywiście jeżeli nie przyjmuje sie jej przez długi okres czasu).
Jak już to możesz sprowadzić ze stanów APL firmy NutraBio, co prawda będziesz musiał wybulić troche na przesyłke, ale to powinno być wydajniejsze bo masz 1200mg argininy i 1200 lizyny w 1 tabletce, czyli powiedzmy brałbyś 3-4 zamiast 6 i starczyłaby na więcej kuracji bo jest 150 a nie 100 tabletek, także jest to bardziej opłacalne. Nie kupuj żadnej l-argininy olimpu itd bo to nie zadziała.

Zmieniony przez - SRX069 w dniu 2015-03-31 15:47:39

Zmieniony przez - SRX069 w dniu 2015-03-31 15:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
a co sądzisz o ULTIMATE APL ? 100 caps , w 3 : Piroglutaminian Argininy - 1500 mg
L-lizyna - 750 mg
starczy na 1 kuracje?

Zmieniony przez - yoseph w dniu 2015-04-01 21:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
Tak wystarczy nawet na 2, ale firma ULTIMATE zbankrutowała i ciężko jest dostać APL od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
Sam chcę spróbować tej całej kuracji, mam 22 lata ale liczę na jakikolwiek efekt :) Tylko jest właśnie problem z zamówieniem tego APL, praktycznie nigdzie go nie ma, jedyne co znalazłem to z Włoch ale nie ma wysyłki do Polski. Wie ktoś gdzie jeszcze można dostać APL od ultimate nuration albo czy te od NatraBio będzie równie dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349
Apl od nutrabio powinno być równie dobre o ile nie lepsze bo jest większa dawka i proporocje 1:1. Od ULTIMATE nie dostaniesz już nigdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium