SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
Tak, początkowo kuracja miała trwać miesiąc - tak jest w pierwszym temacie, większosc zdecydowała pozniej że wystarczy brac dwa tygodnie max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 552
Jak braliscie po 6 tabletek przez 14 dni to ile urosliscie? 1,5 się rosnie po 7 dniach a po 14? Jak 0,3 to lepiej odczekac te 3,4 miesiace i znowu zaczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Nie powiedziane że urośniesz 1.5cm po 7 dniach ja urosłem jedynie pół cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Andrino
Tak, początkowo kuracja miała trwać miesiąc - tak jest w pierwszym temacie, większosc zdecydowała pozniej że wystarczy brac dwa tygodnie max


tak jest w twoim referacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
ja mam jedno pytanie, które będzie zapewne glupie. Szukałem odp, ale w ogole tego nie rozumię :( co to jest te całe ALP? Gdzie to można kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
APL(Arginine, Pyroglutamate, Lysine) Wpływa w małym procencie na GH nie wpływa na IGF który jest odpowiedzialny za wzrost!!!!! i można to kupić w każdym sklepie z odżywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tyle osób kupiło to APL, gdzie są wasze opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
dzisiaj mija 10 dzien kuracji, rano o 9 się mierzyłem wyszło 171,8cm dwa tygodnie temu rano miałem równe 170. Różnice widać, w pierwszym tygodniu miałem silne bóle kręgosłupa a wczoraj zauważyłem rozstępy na plecach, za 3 dni kończę kuracje bo zabraknie mi APL.
Mój wynik: +1,8cm :DDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
chladek
no tyle osób kupiło to APL, gdzie są wasze opinie?


Dokładnie... Rafał.robak nie jest jedyny który kupił chyba a gdzie opinie pozostałych?

PS: Andrino a ty już zacząłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
Panowie macie po 180 i wyżej i narzekacie, że mało....postawcie się w miejscu nas niskich, KTÓRZY SĄ NAPRAWDĘ NISCY I MAJĄ max 170. Nie narzekajcie wiec ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium