SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Mam newsa! :D Znalazłem wyniki badań, gdzie podawano doustnie arginine w dawkach 5g, 9g oraz 13 g na dobę + oczywiście placebo. Znajdują się one na stronie Narodowej Biblioteki Medycznej USA, więc badania na pewno są wiarygodne :P W skrócie: największy wzrost stężenia hormonu wzrostu zaobserwowano przy dawce 9g. Dawka 13g powodowała problemy pokarmowe i co ciekawe wzrost stężenia hormonu wzrostu był niższy niż przy dawce 9g.

Średnie stężenie hgh po podaniu:
placebo- 2,9 [mikrogramy/L (chyba litr krwi)]
5g- 3,9
9g- 6,4
13g- 4,73

czyli tak jakby z tego wynika, że 9g argininy ponad dwukrotnie zwiększyło poziom HGH we krwi w porównaniu do placebo.

Źródło:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15809017

Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2013-11-23 17:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Ciekawe, az sam zobacze z ta arginina po nastepnej wyplacie. Dlaczego Ardrino i reszta zalogi ucichla jezeli chodzi o apl, ja caly czas z niecierpliwoscia czekam na referat!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
ja jak na razie mam przerwę,kolejna kuracja w grudniu na święta.Kombinujecie jeszcze coś ze wzrostem,macie jakieś efekty ? Ile kapsułek APL by było na te 9g argininy ? Ciekawe badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Zgoda, ale to jest 9 g samej argininy. Arginina z Lizyna dziala duzo lepiej. Zwykla L-arginine stosowalem rok temu przez pare dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
Czy te łączenie z lizyną to nie było 7 g APL i 3.5 g lizyny przez 10 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
co tam wielkoludy? urosliscie?

podajcie mi nazwy produktow tzn jaka arganine, a obale wam ten mit dziala arganiny na wzrost.


Zmieniony przez - EnterShikari w dniu 2013-11-27 15:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1539
Tu nie ma co obalać, bo sam na sobie testowałem i doszły mi 2 cm przy odpowiednich specyfikach i ich odpowiednim użytkowaniu. Natomiast przy innym zażywaniu i nieco innych suplementach nie doszło już nic.
Zresztą na zagranicznych forach ten temat też jest już dobrze omówiony i działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
hehe proszę o więcej info :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
W Polsce dobrym wujkiem nie bedziesz. Ludzie sa jacy sa. Dziala na Tobie to sie ciesz i rob swoje ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Znów coś ciekawego znalazłem. Artykuł naukowy dot. m.in. wpływu argininy na hormon wzrostu, tym razem po polsku: http://endokrynologiapediatryczna.pl/userfiles/pdfs/a_1154.pdf

Jest tam wyraźnie napisane że arginina jest stymulatorem wydzielania hormonu wzrostu. Ponadto: "Mechanizm działania: arginina powoduje wyrzut GH z przysadki poprzez zahamowanie wydzielania somatostatyny oraz prawdopodobnie stymuluje wydzielanie GHRH na drodze pobudzenia receptorów α-adrenergicznych.".

Zmieniony przez - djkg6 w dniu 2013-11-28 10:53:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium