SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1902
Widzę, ze mają tu miejsce rzeczy, o których się nawet fizjologom nie śniło. Gość rośnie 2,5 cm w ciągu zaledwie 15 dni i na dodatek łapie 3 kg masy i to wcale nie jest tłuszcz! Inny typ rośnie o cały 1 cm w ciągu 2 dni. Na dodatek całkiem przypadkowo ma na sprzedaż cudowny preparat, któremu zawdzięcza ten niesamowity efekt. Nie wiem, czy koleś chce z Was zrobić idiotów, czy sam nim jest, podając link do swoich aukcji w tym samym poście, w którym opisuje wspaniałe efekty zażywania owego suplementu.

Na koniec dodam, że jeżeli jakimś cudem ta kuracja działa () to jej autor zasługuje na nobla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 552
Hm, jestem po kuracjii i dochodze do wniosku ze duzo tu fake'wych nickow. APL nic nie daje, nawet 1cm... bralem 15 dni i nie uroslem nic. strata kasy nie polecam... Cwiczylem, biegalem, rozciagalem sie bralem przed snem i lipa. wiec te wszystkie dobre opinie to ta sama osoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Ludzie jak chcecie urosnąć to weźcie się za porządne rozciąganie conajmniej 3 razy dziennie,polecam styl pływania Total Immersion,pewne jest że wydłuża zasięg ramion i na pewno pomaga we wzroście.Tu macie link:

Nie ma możliwości aby urosnąć od samych kapsułek,APL pomaga pobudzić naturalny hormon wzrostu,ale nie jestem samo w sobie hormonem wzrostu(hormon wzrostu kosztuje kilka tysięcy) Ja planuję wprowadzić w życie na przemian rozciąganie,bieganie i pływanie oraz medytacje,o czym pisano na zagranicznych forach.Jeśli komuś się udało urosnąć dzięki APL a było kilkanaście osób w vol.1 to nie była to zasługa samego APL ale zmiany trybu życia,głównie diety i rozciągania.Nie ma opcji urosnąć w jednym dniu siedząc cały dzień przez kompem jedząc chipsy popijając colą,następnego dnia wziąć sobie APL i urosnąć,to tak nie działa.Od tygodnia stosuję interwały,w przyszłym tygodniu zaczynam pływanie.Mój cel 2 cm do końca roku.
APL samo w sobie dobre jest głównie na regenerację po siłowni jeśli ktoś dużo ćwiczy,przy okazji pomaga spalić tłuszcz i rozbudować masę mieśniową.
Jeśli ktoś chce się dołączyć do aktywnego trybu życia to zapraszam ;)
Suplementację zaczynam od poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3911
Dobrze mówisz, tylko biegając to ugniatamy ciało bardziej niż na siłowni i trzeba do tego dołączyć dużo rozciągania, a najlepiej przywiązywać ciężary do nóg lub wisieć głową w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Bez przesady z tym ugniataniem ;) Jak ktoś waży ponad 90kg to może i mu się ugniata,mówiąc o biegach mam na myśli głównie sprinty pobudzające HGH.Tzw interwały są dobre.
Ciężarki do nóg na noc też są dobre z tego co na zagranicznych forach czytałem,a wiszenie głową to też z ciężarkiem ?
Jeśli ktoś ma masażystę w domu to na pewno dobrym dodatkiem są masaże rozciągające,chyba,że ktoś ma bogatą kieszeń to można sobie takie masaże wykupić.Małysza jakoś rozciągneli,w Chinach też takie coś stosują,ale tam są same kurduple.

Zmieniony przez - H-S-Silva w dniu 2013-08-13 21:57:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Rozciąganie 3 razy dziennie ? A nie potrzeba do tego regeneracji ? Zalecane jest co 2 dzień. Proszę o wyjaśnienie, bo mi się przyda muszę nadrobić straty w niezbyt gibkim ciele..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
ja tam robię ten program do rozciągania 8 min streach codziennie i nie widzę przeciwwskazań :P a efekty są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Polecam:
http://www.walktallshoes.com/grow-taller-exercises.html

i tu krótkie video:




To takie podstawy,regeneracji przy rozciąganiu raczej nie potrzeba,chyba,że jesteś tak zardzewiały i po rozciąganiu masz zakwasy na następny dzień to trzeba trochę zmniejszyć intensywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
No niestety jestem zardzewiały :{ Jestem strasznie nierozciągnięty i ciężko mi motywacje znaleźć, zobaczymy może od jutra dam rade ;c

@edit

Z tego co widzę chodzi ci o takie rozciąganie pod wzrost, a ja tu o nogach ;c

Zmieniony przez - grain w dniu 2013-08-13 22:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
To temat o wzroście,a nie o nogach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium