SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
czyli podczas kuracji może jeść już jajka i czekolade(to co zawiera dużo argininy)??
i jak ktoś ma ból gardła to może robić kuracje??

Zmieniony przez - counterful w dniu 2011-08-28 17:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Tak, a co ma bol gardla do wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
Pierwszy raz brałem niacyne, to było 3 godziny po ostatnim posiłku, przed snem 500mg

gdzie przeczytałeś, że tyle trzeba brać ? Dzienna dawka dla mężczyzny w wieku 19-30 lat to około 16mg, jeżeli Ty wziąłeś dawkę ponad 31 krotnie większą to nic dziwnego, że miałeś objawy przedawkowania. Tutaj większe info:

http://witaminy.eu.interia.pl/witamina_b3.htm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
E a wy łykacie 6 tab. za jednym razem czy 3 połkniecie i potem 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4414
Ja łykałem 3,przepijałem wodą i kolejne 3.Trudno byłoby 6 na raz łyknąć.
W czasie kuracji nalezy spozywac produkty bogate w arginine aby dostarczy jak najwiekszy bodziec dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
No czytalem, ze w wiekszych dawkach zwieksza GH (czyt. 100-500mg, na czczo), a w mniejszych jest nieskuteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Ktoś podawał link i tam pisało, że można brać właśnie te 500mg, Kniaz te maks dzienne dawki do produktów nie tylko niacyny "naukowce" zawieszają i zmniejszają wiec nie warto tak bardzo w to ufać.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Hmm co do mojej kuracji, cóz urosłęm z 0,5 cm może(albo mi się wydaje), ustawiłem drążek w witrynie tak żeby być z nim równy rano, no i może troszkę podrosłem owe 0,5 cm, brałem 3x wapno, rowerek, ćwiczenia na brzuch i na drązku sporo wiszenia przed snem, nie wiem, może coś źle robiłem albo za mało wapna, albo płytki sen.

Według mnie to nie działa(takie jest moje zdanie praktykującego), w sumie mogę się pogodzić ze swoim wzrostem jest te 182-183 i trzeba się zdać na matkę naturę, aczkolwiek zamierzam sobie łykać codziennie zalecana porcje witamin, wapna i może przyjdzie trochę później lepszy efekt.

Czy spróbuję jeszcze z większą ilością wapna(bo diete przed to miałem w moim mniemaniu bardzo dobrą i wzorowo przestrzeganą) to się okaże za 2-3 miechy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
Semirsocho-podaj tego linka jakbyś mógł, chętnie się zapoznam.

Osobiście wole ufać "tym naukowcom" niż potem czekać na nową wątrobę w szpitalu, z resztą jak przeglądam zagraniczne portale medyczne to też maksymalna dawka to góra 15-20 mg. Nawet jeśli ktoś miałby zaniżać dzienne spożycie to jaki miałby w tym biznes ? Z resztą 2cp sam napisał, że miał: zaczerwienienie skóry, uczucie gorąca i lekkie pieczenie a to są objawy przedawkowania co znaczy, że 500mg to zdecydowanie za dużo. Gdyby 500mg było odpowiednią dawką takich objawów by nie miał-proste i logiczne.

Każdy niech robi co uważa za słuszne, ja jedynie ostrzegam przed ewentualnymi komplikacjami i wcześniejszym dokładnym zapoznaniu co się ma zamiar łykać. To tyle ode mnie.

Zmieniony przez - Kniaz w dniu 2011-08-28 21:52:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Nie chodzi mi teraz o niacynę, ale o to że lekarze się mylą i cały czas czegoś nowego uczą nawet nie chodzi o żaden biznes. http://kif.pl/www/artykuly/512.html 

Go Hard Or Go Home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium