SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
XD bana i lub muta na ten temat dałbym wam obydwu i temu dioxowi wyjdzie do ludzi a nie o wzrost płaczecie XDDDDDDDDDD

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
golimonka
XD bana i lub muta na ten temat dałbym wam obydwu i temu dioxowi wyjdzie do ludzi a nie o wzrost płaczecie XDDDDDDDDDD

Irytuje mnie to że niektóre dziewczyny w wieku 13 lat są wyższe ode mnie teraz a mam 15 lat za 3 miesiące 16 XD


Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-06-04 11:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
buty pod wzrost sobie kup i 3 cm masz a nie na forum płacz który tego nei zmieni XD

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
golimonka
buty pod wzrost sobie kup i 3 cm masz a nie na forum płacz który tego nei zmieni XD

Eh fest mnie pocieszyłeś jak dziewczyny mogą obcasy nosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 132
Wiesz, są tez buty na platformie dla mężczyzn ^^ ale taka prawda, że jeżeli czujesz się tak bardzo źle z tym wszystkim to myślę, że warto by było porozmawiać z jakimś lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2178
Żadne suplementy wam nie pomogą, hormon wzrostu jest wręcz przestarzałym sposobem leczenia zaburzeń wzrostu i sami naukowcy zdają sobie z tego sprawę. Obecnie jest sporo badań naukowych mających naprawdę leczyć problem niskiego wzrostu. Wszystko zależy co jest powodem, czasami są to predyspozycje genetyczne (po rodzicach) i tego hormon wzrostu nie pokona, choroby, przedwczesne kostnienie płytek wzrostu i wiele innych. Gdybym był karłem od razu kupiłbym Meclezine, od 50 lat dostępna bez recepty w USA. Okazało się że umożliwia wzrost mając mutacje genu FGFR3 powodującego karłowatość lub czekał na BMN 111 obecnie w trzeciej ostatniej fazie testów na dzieciach w wieku 1rok-18lat. BMN111 działa na gen FGFR-3 tak samo silnie jak Meclezine, różnica taka że nowy lek kierowany jest nie bezpośrednio na FGFR3 a na podwyższenie CNP które blokuje FGFR3. Gdybym był zdrowym nastolatkiem wybrałbym coś co spowolni zamykanie płytek wzrostu dzięki czemu będziecie rosnąć dłużej zamiast np do 17 roku życia to do 21: chyba jedyny sposób by przeskoczyć genetycznie zaprogramowany maksymalny wzrost odziedziczony po rodzicach. Jeśli dadzą wam hormon wzrostu to tylko przyśpieszy wzrost, ale nie wydłuży tego etapu.
Hexarelin 100mcg
CJC-1295 z dac
Sam-e
Folinic acid
Folic acid
Meclezine 25mg
Evomuse BMP
Ekstrakt Si-Wu-tang (tabletki) - Aktywuje pi3k do tworzenia kości ...
MSM, Glukozamina, Cohndroityna
mk 677
IGF-1 LR3(Zastrzyki)

(L-5-MTHF) - jako zamiennik kwasu foliowego i folinowego
(metylofolian) - jako zamiennik kwasu foliowego
to tak z dostępnych substancji, są inne lepsze ale to tylko do użytku badawczego :)

Dla starszaków którzy już dawno przestali rosnąć jest nadzieja w w trzech substancjach z czego ostatnia jest wręcz rewolucyjna.
1. 5,6-dichloroindirubin-3'-methoxime (KY19382)
2. niektóre pochodne indirubin'y
3. Link protein N-terminal peptide (kilka ośrodków badawczych robi peptyd na zamówienie tak dla ciekawości)
Naukowcy udowodnili, że substancje te są w stanie wywołać stymulację chondrocytów w chrząstkach nawet szklistych czy sprężystych które mają również dorośli. Aktywują komórki macierzyste, progenitorowe komórki chrząstki (CSPC) i endogenne komórki macierzyste w chrząstce. Zabawne że wszystkie trzy związki chemiczne są tanie i łatwe w produkcji. Nie wiem czy takie kostnienie w chrząstkach które nie są do tego stworzone przez naturę będzie zdrowe. Wstępne wyniki są obiecujące bo nie wykryto negatywnych skutków na same chrząstki, mimo tworzenia nowych komórek kościotwórczych, badania na komórkach lub królikach. Jednak króliki rosną na takiej samej zasadzie jak ludzie w przeciwieństwie np do szczurów




Zmieniony przez - washington w dniu 2020-08-30 23:50:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
washington
Żadne suplementy wam nie pomogą, hormon wzrostu jest wręcz przestarzałym sposobem leczenia zaburzeń wzrostu i sami naukowcy zdają sobie z tego sprawę. Obecnie jest sporo badań naukowych mających naprawdę leczyć problem niskiego wzrostu. Wszystko zależy co jest powodem, czasami są to predyspozycje genetyczne (po rodzicach) i tego hormon wzrostu nie pokona, choroby, przedwczesne kostnienie płytek wzrostu i wiele innych. Gdybym był karłem od razu kupiłbym Meclezine, od 50 lat dostępna bez recepty w USA. Okazało się że umożliwia wzrost mając mutacje genu FGFR3 powodującego karłowatość lub czekał na BMN 111 obecnie w trzeciej ostatniej fazie testów na dzieciach w wieku 1rok-18lat. BMN111 działa na gen FGFR-3 tak samo silnie jak Meclezine, różnica taka że nowy lek kierowany jest nie bezpośrednio na FGFR3 a na podwyższenie CNP które blokuje FGFR3. Gdybym był zdrowym nastolatkiem wybrałbym coś co spowolni zamykanie płytek wzrostu dzięki czemu będziecie rosnąć dłużej zamiast np do 17 roku życia to do 21: chyba jedyny sposób by przeskoczyć genetycznie zaprogramowany maksymalny wzrost odziedziczony po rodzicach. Jeśli dadzą wam hormon wzrostu to tylko przyśpieszy wzrost, ale nie wydłuży tego etapu.
Hexarelin 100mcg
CJC-1295 z dac
Sam-e
Folinic acid
Folic acid
Meclezine 25mg
Evomuse BMP
Ekstrakt Si-Wu-tang (tabletki) - Aktywuje pi3k do tworzenia kości ...
MSM, Glukozamina, Cohndroityna
mk 677
IGF-1 LR3(Zastrzyki)

(L-5-MTHF) - jako zamiennik kwasu foliowego i folinowego
(metylofolian) - jako zamiennik kwasu foliowego
to tak z dostępnych substancji, są inne lepsze ale to tylko do użytku badawczego :)

Dla starszaków którzy już dawno przestali rosnąć jest nadzieja w w trzech substancjach z czego ostatnia jest wręcz rewolucyjna.
1. 5,6-dichloroindirubin-3'-methoxime (KY19382)
2. niektóre pochodne indirubin'y
3. Link protein N-terminal peptide (kilka ośrodków badawczych robi peptyd na zamówienie tak dla ciekawości)
Naukowcy udowodnili, że substancje te są w stanie wywołać stymulację chondrocytów w chrząstkach nawet szklistych czy sprężystych które mają również dorośli. Aktywują komórki macierzyste, progenitorowe komórki chrząstki (CSPC) i endogenne komórki macierzyste w chrząstce. Zabawne że wszystkie trzy związki chemiczne są tanie i łatwe w produkcji. Nie wiem czy takie kostnienie w chrząstkach które nie są do tego stworzone przez naturę będzie zdrowe. Wstępne wyniki są obiecujące bo nie wykryto negatywnych skutków na same chrząstki, mimo tworzenia nowych komórek kościotwórczych, badania na komórkach lub królikach. Jednak króliki rosną na takiej samej zasadzie jak ludzie w przeciwieństwie np do szczurów





Zmieniony przez - washington w dniu 2020-08-30 23:50:12

Dzięki za odpowiedź, a od ilu cm wg Ciebie zaczyna się karzeł jeśli chodzi o mężczyzne? Ja już mam nawet ciut więcej wzrostu od mojego ojczyma więc już pewnie dużo nie urosnę, coraz mniejszą nadzieję mam bo teraz nic nie rosnę,a gdzie można kupić tamte substancje co wymieniłeś wyżej na spowolnienie zamykania płytek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie zawracaj sobie tym głowy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
krzykacz
Nie zawracaj sobie tym głowy

Lepiej spróbować, niż nie i mieć świadomość że być może zmarnowałem szansę na bycie nieco wyższym :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Tym bardziej że koleżanki z klasy i nie tylko teraz powyrastały urosły i wysokie są niektóre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium