SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Lepiej wziąć te tabletki ziołowe na sen, APL to aminokwasy a aminokwasy nawet takie z trec i inne powodują, że nie można zasnąć, counterful nie przerywaj kuracji nikt nie mógł usnąć w pierwszym dniu. Ja brałem np. melatonine na sen.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
A to dzisiaj będzie 3 noc..w drugiej spałem chyba 4h a w pierwszej może z 1...Jeszcze na wieczór przed snem pobiegam....Tylko lipa jest bo w dwóch pierwszy dnia rośnie się najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Nie jest powiedziane ze w 2 pierwszych dniach rosnie sie najwiecej...
W ogole optymalna przerwa w braniu argininy to nie pol roku, starczy tydzien, jak ktos chce moze 2tyg. Ja np roslem najwiecej w ostatnich dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
Rzeczywiście ciezko jest zasnac, na poczatku spalem godzine potem dopiero zasnalem o 4, a o 3 bralem melatonine(nie polecam, na drugi dzien czułem sie c***owo) lacznie to spalem z 6 godzin. Ale arginina dziala bo na basenie *******nalem 7 dlugosci, i moglem dalej, a normalnie po 1 dysze jak pies... I mam pytanie co z magnezem, keidy go beirzecie i w jakiej ilosci, plx odp jak najszybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 734
ja biore normalny w tabletkach 400mg czasem rozpuszczam sobie (tabletka musująca) jakoś 30min-1h przed apl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
I co jak tam rosniesz? ja po 2 dniach narazie nic nie uroslem, jutro mam trening od dluzszego czasu, moze po nim mi wy*******i troche hormonow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
Też skończyłem kuracje i jedyne co urosło to ilość miejsca w moim portfelu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
dziś wrócilem od lekarza-endokrynologa.

mam 17 lat i 165 wzrostu, po odebraniu badan Hormon mam w normie i powiedział ze to co urosne teraz to zalerzne od moich genow i on ocenia ze wyskocze jeszcze 2-3cm przy pomocy ćwiczen rozciagajacych. Jak widzicie jesli ktos che sie wybic a hormon ma w porzadku to te produkty nic nie dadza. Ale bez badan nie dowiecie sie czy horman w granicach wiec tylko sprobowac wam wypada.

P.S jakie ćwiczenia rozciagajace na kregloslup polecacie?
Raz w tygodniu sprobuje zalapac sie ogolnie na basen a po za tym poszukam czegos na to rozciąganie

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
A to nie jest tak, że nie da się stwierdzić jaka kuracja działa, ponieważ wzrost jest warunkowany genetycznie (środowiskowo w minimalnym stopniu) i w fazie wzrostu, nawet jak stosujesz kurację, to rośniesz tak czy siak?

Były kiedyś badania na bliźniakach jednojajowych stwierdzające, że kuracje na wzrost mają w ogóle sens?

Ogólnie też kiedyś miałem 165, dzisiaj mam 191 (czyli 195). Kiedy rosłem jadłem płatki Nestle z mlekiem. Może warto od tego zacząć skoro dały prawie 30cm różnicy zamiast słuchać się jakichś z dupy terapii dodających po pół centymetra ekspertów mających 167cm?
Szczególnie, że dużo mniej uszczuplają one portfel.

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2011-09-02 21:51:45

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 373
Ćwiczenia rozciągające na wzrost - http://sites.google.com/site/gettallerforfree/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium