SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 497371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
Akurat tam był artykuł o samej argininie jednak to są same bzdury, poczytajcie jak ludzie wyśmiali treści gościa-autora w komentarzach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
zamierzam to kupić i brać, ale mimo wszystko zdrowie jest najważniejsze remsonq kazał przeczytać poprzedniejsze strony, ja je przeczytałem i nic na temat skutków się nie doczytałem, chyba, ze cos ominąłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Dlatego zalecam branie przez 10 dni nie dluzej bo potem to juz gh nie wybija tak zeby rosnac a w dodatku wytwarza sie iNOS ktory jest szkodliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
Remson
Wiem że branie aminokwasów nie niesie za sobą większych skutków ubocznych jednak ja ma takie pytanie bo nie mogę nigdzie znaleść odpowiedzi: czy branie dużych dawek argininy i lizyny powoduje jakieś skutki uboczne? Chodzi mi o 8 -10g na noc przez dwa tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Dwa tygodnie to za dlugo max 10 dni... Tak jak mowilem do ok 10 dni nie powoduje zadnych skutkow ubocznych wrecz pomaga miedzy innymi na sprawnosc seksualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
a 6-8 g to nie sa jakies specjalnie duze dawki. Jesli jedziesz sama arginine bez lizyny to powinienes dac z 15 g argininy zeby dobrze dzialala ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
Wyczytałem ze duże dawki argininy i lizyny powodują wzrost hgh więc zamierzam do kuracji dodać pierw 2 tyg na samym apl po 8-10g czyli jak 3 tabl mają 1500mg argininy i 750 lizyny to wypada brać no niestety... 20 tabelek na noc przez dwa tygodnie. Potem panuje dodać gabe w ilościach 3-5g na noc i brać przez kolejne 3 tygodnie ale wtedy stopniowo zaprzestać brania apl. Oprócz gaby mam jeszcze kilka innych preparatów na wzrost, m.in rośliny, zioła czy inne aminokwasy i witaminy które zamieszczę w moim referacie niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Bez sensu ja mam spore doswiadczenie z tym. Jesli chcesz dlugo brac to wez apl ale nie 20 tabsow bo to ktos Cie w wielki blad wprowadza. 7 g arg i 3,5 g lizyny spokojnie wystarczy na typa o sredniej wadze 75-80. Ta kuracja nie dluzej niz 10 dni. Jesli chcesz brac cos dalej to polecam niacyne poniewaz ladnie sie wchlania i mozesz sobie 2 tygodnie nia zrobic.



10 Dni APL + 14 dni niacyny i to wystarczy. Organizm sie przyzwyczaja do nowych bodzcow. PO tym musisz zrobic przerwe nie krotsza niz 120 dni

Zmieniony przez - remsonq w dniu 2013-05-25 18:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 899
remsonq
ja mam obecnie 171cm (rano) i 52kg wagi (18 lat, skonczone kilka dni temu)
Rozumiem, że mógłbym brać 20 tabl na noc przez 10 dni a potem przez 2 tyg 3-4g GABY, niacyne oraz inne "cuda" tak? Napisz czy takie "duże" dawki nie mają skutków ubocznych choćby jak nudności czy biegunka bo to jest ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13173
przy wzroście 169 i 60 kg wagi jakie dawki APL mam brać?
Andrino to ty poza APL planujesz coś jeszcze brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium