SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1018 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18539
Dobrze się składa ponieważ jestem właśnie na redukcji.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 734
Ma ktoś przetłumaczone te ćwiczenia??

http://www.esempoi.com/ebook-growtaller/grow_taller.pdf
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
1 sierpnia chyba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 180 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4414
Jestem już po kuracji,nie wiem na ile moje pomiary mogą być wiarygodne bo nie robiłem ich w aptece,a szkoda..przez 7 dni urosłem w granicach 0,5cm-1cm co dla mnie nie jest satysfakcjonujacym wynikiem,mierzylem o wiele wiele wyzej,ale trudno,bede kontynuowal codzienne plywanie i rozciaganie,zmienie co nieco w diecie,dodam wiecej bialka,bede bral wiecej witamin i mam nadzieje ze powoli do przodu bedzie szlo.
Jesli kuracja jumpera za miesiac sie powiedzie to rowniez robie jedynie 2 miesieczna przerwe i robie kolejny cykl z nastepnymi 51 kapsulkami bo tyle zostalo,dokupie rowniez ta niacyne i zobaczymy co z tego wyjdzie,mam nadzieje ze 5cm ogolnie uda mi sie urosnac w ciagu moich lat wzrostowych.
Qwerty jak tam u Ciebie,wiem ze sie nie mierzysz,widac jakas roznice ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 734
A robiliście jakieś ćwiczenia w pierwszych dwóch dniach kuracji(pompki lub podciąganie)??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1923
Cały czas wykonuje. Po niacynie branej na czczo wystepuje zaczerwienienie skóry, uczucie gorąca i lekkie pieczenie, ale nie trwa to długo, przynajmniej w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 319
^to są objawy przedawkowania, z niacyną bym uważał bo można wątrobę uszkodzić a z tym już żartów nie ma.

Ile tego brałeś na dobe ?

Zmieniony przez - Kniaz w dniu 2011-08-28 11:56:21
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1018 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18539
Ja wykonywałem normalnie trening siłowy w czasie kuracji.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1923
Pierwszy raz brałem niacyne, to było 3 godziny po ostatnim posiłku, przed snem 500mg. Mama zamiar brać ją w takich ilościach co drugi dzień, w dni bez niacyny arginine.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 510
Co to jest ta niacyna, nigdzie wczensiej tego nie widzialem, a btw to zaczelo mnie bolec kolano, po zjezdzalni na basenie i nie wiem czy rpzelozyc kuracje czy to nie ma znaczenia ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Shoty
Polecane artykuły