Jestem już po kuracji,nie wiem na ile moje pomiary mogą być wiarygodne bo nie robiłem ich w aptece,a szkoda..przez 7 dni urosłem w granicach 0,5cm-1cm co dla mnie nie jest satysfakcjonujacym wynikiem,mierzylem o wiele wiele wyzej,ale trudno,bede kontynuowal codzienne plywanie i rozciaganie,zmienie co nieco w diecie,dodam wiecej
bialka,bede bral wiecej witamin i mam nadzieje ze powoli do przodu bedzie szlo.
Jesli kuracja jumpera za miesiac sie powiedzie to rowniez robie jedynie 2 miesieczna przerwe i robie kolejny cykl z nastepnymi 51 kapsulkami bo tyle zostalo,dokupie rowniez ta niacyne i zobaczymy co z tego wyjdzie,mam nadzieje ze 5cm ogolnie uda mi sie urosnac w ciagu moich lat wzrostowych.
Qwerty jak tam u Ciebie,wiem ze sie nie mierzysz,widac jakas roznice ?